Przesyłaj zdjęcia pomiędzy iPhone'ami przez bluetooth

Przesyłaj zdjęcia pomiędzy iPhone'ami przez bluetooth

Przesyłaj zdjęcia pomiędzy iPhone'ami przez bluetooth
Krystian Bezdzietny
18.08.2009 17:45, aktualizacja: 18.08.2009 19:45

Masz znajomych z iPhone'ami lub iPodami Touch? Często robisz zdjęcia, którymi lubisz się dzielić? Uważasz, że forma wysyłania zdjęcia mailem jest niefajna? Jeśli wszystkie bądź większość odpowiedzi brzmi tak, to zainteresuj się aplikacją Bluetooth Photo Share.

Najlepiej zacząć od najważniejszego - aplikacja działa tylko i wyłącznie pomiędzy iPhone'ami lub iPodami Touch. Stąd też może pojawić się wiele opinii, po co komu w ogóle ta aplikacja mogłaby się przydać, tym samym stając się aplikacją bezużyteczną. Jednak jeśli często masz do czynienia z inną Apple-komórką, to ta aplikacja jest dla ciebie.

Bluetooth Photo Share jest naprawdę drobną aplikacją, która w prosty sposób umożliwia przesyłanie zdjęć pomiędzy określonymi wyżej urządzeniami. Wszystko przebiega naprawdę wyśmienicie, albowiem wystarczy wykryć drugiego iPhone'a/iPoda Touch, wybrać zdjęcie i po prostu przesłać. To wszystko ubrane w zgrabnej i przejrzystej szacie. graficznej. Przy otrzymywaniu pliku można wskazać album, w którym ma być on zapisany. Zostaje tylko zaakceptowanie transferu i gotowe!

Bluetooth Photo Share dostępny jest bezpłatnie w AppStore.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)