Przewijana tapeta na iOS-ie jak w Androidzie

Przewijana tapeta na iOS-ie jak w Androidzie
08.09.2012 13:50
Przewijana tapeta na iOS-ie jak w Androidzie
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Kilka dni temu w Cydii zadebiutowała aplikacja, która umożliwia korzystanie z tła ikon w sposób podobny do Androida, co oznacza, że po jej ustawieniu, wraz z przesuwaniem ikon przesuwać będzie się tapeta w tle.

Korzystanie z takiej możliwości na iOS-ie nie jest niczym nowym. Już wcześniej pojawiały się narzędzia umożliwiające taką czynność, a w Sieci można było znaleźć poradniki wyjaśniające, jak taką tapetę ustawić "ręcznie". Dziś, aby mieć taką możliwość, nie trzeba posiłkować się skomplikowanymi narzędziami. Wystarczy zainstalować WS Wallpaper.

[solr id="simblog-pl-61384" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://simblog.pl/small4mms-czyli-ekspresowa-kompresja-zdjec-na-ios-ie" _mphoto="zrzut-ekranu-2012-09-7-o-9961873.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2735[/block]

Gdy już znajdziesz w Sieci stosowną tapetę (najlepiej taką, która jest szersza niż wyższa) i przeniesiesz ją do pamięci iPhone'a, uruchom WS Wallpaper, wskaż za jej pomocą pobraną grafikę, dopasuj przy pomocy stosownych narzędzi i wciśnij Done celem zastosowania zmian. Gdy wrócisz do home screena, żądane zmiany będą już zastosowane.

Aplikację WS Wallpaper można pobrać bezpłatnie z Cydii. Współpracuje ona zarówno z iPhone'ami, jak i iPadami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)