PTC - rebranding będzie, ale Heyah zostaje

Strona głównaPTC - rebranding będzie, ale Heyah zostaje
11.05.2011 20:00
Rebranding Ery - Heyah zostaje
Rebranding Ery - Heyah zostaje
Kira Czarczyńska
Kira Czarczyńska

Już niedługo czeka nas zmiana barw jednego z naszych głównych krajowych operatorów. Era przejmie markę globalną i stanie się kolejną częścią sieci T-Mobile, co będzie się oczywiście wiązać z wieloma innymi, mniejszymi zmianami. Od pewnego już czasu obecni klienci sieci Heyah zastanawiają się, co dalej z czerwoną łapą...

Heyah zostaje

Rozmowa z Miroslavem Rakowskim, prezesem zarządu Polskiej Telefonii Cyfrowej, na temat aktualnej sytuacji w firmie pozwala fanom Heyah odetchnąć z ulgą. Serwis mobility.com.pl zadał prezesowi PTC bardzo proste pytanie i uzyskał równie prostą odpowiedź:

- A co będzie z Heyah? Czy użytkownicy dostaną propozycję przejścia do nowych taryf w T-Mobile Polska?
  • Heyah pozostanie niezależną marką. Wszystkie informacje, że zniknie, to plotki.

Obecnie rebranding jest priorytetową sprawą dla sieci. Jak malowniczo opisuje M. Rakowski:

Na spotkaniach w centrali widzimy mapę Europy z krajami, w których właścicielem telekomów jest T-Mobile. Przez środek Europy, od Anglii do Bałkanów, jest kolor magenta, a tylko w jednym dużym kraju w samym centrum jest kolor niebieski. Nie będę ukrywał, że chciałbym, aby niebawem to się zmieniło.

Prezes nie chciał jednak zdradzić nic więcej na temat terminu oficjalnego przemianowania Ery na T-Mobile. Zapewnił jedynie, że stanie się to w najbliższym czasie, na pewno jeszcze w tym roku.

Źródło: mobility.com.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)