PuzzleMe – uniwersalna układanka dla dzieci [giveaway]

Strona głównaPuzzleMe – uniwersalna układanka dla dzieci [giveaway]
09.03.2011 13:12
PuzzleMe – uniwersalna układanka dla dzieci [giveaway]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Ostatni konkurs, w którym do wygrania była aplikacja PuzzleMe, cieszył się dużym powodzeniem. Specjalnie dla tych, którym nie udało się poprzednio zdobyć kodu, przygotowaliśmy kolejny giveaway!

PuzzleMe to aplikacja uniwersalna (jeden zakup dla iPhone’a oraz iPada), która powinna zainteresować wszystkich entuzjastów puzzli. Najwygodniej byłoby powiedzieć, że jest to program dla dzieci, ale wszyscy doskonale wiemy, że układanki lubią też dorośli.

Układanki w PuzzleMe wykorzystują obrazy z wcześniejszych aplikacji SID On, takich jak ColorMe, Dots-4-Dots, ShowMe Stories czy TickleMe Animals, ale nie tylko. Po ukończeniu łamigłówki aplikacja automatycznie proponuje podjęcie nowego wyzwania, powrót do menu głównego lub podzielenie się swoim osiągnięciem ze znajomymi na Facebooku. Gra oferuje cztery różne poziomy trudności – od łatwego po naprawdę wymagający.

Jest też możliwość porównania swoich czasów z przyjaciółmi i z innymi graczami za pośrednictwem Game Center- nie widać tego na filmiku, ponieważ jest to iPhone 3G. Ogromna różnorodność plansz do wyboru i możliwość regulacji poziomu trudności (od łatwego po wymagający) czynią aplikację PuzzleMe wartą uwagi. Koszt pobrania to zaledwie 0,79 euro.

Giveaway

Producent PuzzleMe postanowił ufundować dla Was 10 promo kodów. Jeśli zatem jesteście miłośnikami układanek (po ostatnim konkursie wiem, że tak), to wystarczy, że w komentarzu pod wpisem napiszecie „Chcę PuzzleMe”. Pierwsze dziesięć osób otrzyma od nas po jednym kodzie.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest chociażby darmowe konto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)