Rebranding sieci Era - T pojawi się już w czerwcu?

T-Mobile już od czerwca?
T-Mobile już od czerwca?
Kira Czarczyńska

28.04.2011 11:40, aktual.: 28.04.2011 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zwiększenie zapotrzebowania na czas antenowy, zmiany w Biurze Obsługi Klienta, zmiany wystroju dla salonów firmowych, różowe akcenty na stronach internetowych i w materiałach reklamowych... Rebranding sieci Era zaczyna być coraz bardziej widoczny, choć formalnie jeszcze go nie ma. Czy logo T pojawi się oficjalnie już w czerwcu?

Pierwsze oznaki rebrandingu widać już na stronach internetowych operatora. Logo nadal jest niebieskie, ale nie można nie dostrzec różowych i szarych akcentów w grafikach reklamowych. Być może to dobra metoda: spokojnie i stopniowo przyzwyczajać klientów do nowego wizerunku, tak żeby zminimalizować negatywne konsekwencje jego zmiany...

Nowe kolory - nowy wizerunek

Marka T-Mobile ma się kojarzyć jako młodsza, bardziej dynamiczna, nastawiona na zmiany. Sieci Era powoli rzeczywiście zaczynało już tego powiewu świeżości brakować. Teraz nowy właściciel wyjdzie z ofertą ukierunkowaną na Internet, telewizję i ogólnie multimedialność oraz kompleksowość.

Kiedy zamiast Ery pojawi się T? Spekulacji jest mnóstwo, najczęściej jednak wskazuje się albo czerwiec, albo któryś z miesięcy letnich. Wydaje się, że czerwiec jest najbardziej prawdopodobny: na ten miesiąc dom mediowy Starcom, obsługujący PTC, zaczął już rezerwować dużo więcej czasu reklamowego w telewizji oraz powierzchni reklamowej na billboardach i w prasie.

Co na to inni operatorzy?

Polkomtel też raczej nie zaangażuje się w zbyt szerokie działania - sam zajęty jest w końcu zmianami wizerunku i sprzedażą udziałów, co angażuje dużą część jego zasobów. Możliwe jednak, że właśnie zbliżony termin wprowadzania zmian w Plusie będzie sam w sobie działaniem reklamowym dla operatora.

Play natomiast zaangażowany jest w kampanię dotyczącą dostępu do Internetu w technologii (prawie) 4Gl oraz taryf All Inclusive. Biorąc pod uwagę to, że to właśnie do fioletowego operatora najczęściej przenosimy numery - nie musi się on chyba specjalnie obawiać konkurencji ze strony nowej wersji sieci Era.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)