Reckless Racing 2 w App Store!

Reckless Racing 2 w App Store!

Reckless Racing 2 w App Store!
Zbyszek Kowal
02.02.2012 06:34, aktualizacja: 02.02.2012 07:34

Doskonałe wiadomości z App Store. W sklepie z aplikacjami Apple'a właśnie pojawiła się długo wyczekiwana kontynuacja gry Reckless Racing. Fani szalonych wyścigów już mogą zacierać ręce. Szykuje się kolejny weekend z wyścigami w tle.

Trzeba uczciwie przyznać, że w App Store w grach wyścigowych liczą się tylko trzy tytuły. Death Rally, Real Racing 2 oraz Reckless Racing właśnie. Część pierwszą oceniłbym nieco niżej od aktualizowanego wielokrotnie Death Rally. Dwójka jednak wygląda znacznie lepiej!

Cóż nowego będzie w sequelu? Twórcy zapraszają do przejażdżki 18 odpicowanymi brykami - od małego żuczka aż po superszybkie autka wyścigowe. Na pokonanie czekają 24 trasy o różnej nawierzchni. Nie zabraknie ulubionego przez graczy szutru.

Głównym trybem gry jest kampania, w której zbiera się środki na nowe samochody oraz ulepszenia. Nowością jest również garaż, w którym auta są przygotowywane do kolejnych wyścigów. Jest tryb Arcade z 40 predefiniowanymi zadaniami do wykonania. Resztę uzupełniają globalne statystyki za pośrednictwem Game Center.

Reckles Racing 2 można już pobrać od kilku godzin z App Store za cenę niecałych 4 euro. Moim zdaniem zdecydowanie warto, chociaż zapewne za miesiąc lub dwa gra będzie dostępna w promocyjnej cenie. Decyzja należy do Was.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)