Reckless Racing 3 oficjalnie zapowiedziany!

Reckless Racing 3 oficjalnie zapowiedziany!

Reckless Racing 3 oficjalnie zapowiedziany!
Zbigniew Kowal
10.07.2014 10:12, aktualizacja: 10.07.2014 12:12

Kategoria gier wyścigowych jest nieco zaniedbywana przez producentów gier mobilnych. Wartościowych produkcji nie ma zbyt wiele. Na rynku królują gry od Electronic Arts oraz Gameloftu. Na szczęście jest kilku producentów, którzy potrafią zaskoczyć ciekawymi pomysłami. Jedną z nich jest Pixelbite Games oraz ich seria Reckless Racing.

Szwedzki producent właśnie oficjalnie zapowiedział pojawienie się na rynku trzeciej odsłony Reckless Racing. Jeżeli plany wydawnicze nie ulęgną zmianie, grę zobaczymy na jesieni tego roku. Mój blogerski nos podpowiada mi, że data premiery może być zsynchronizowana z pojawieniem się nowych telefonów z logo nadgryzionego jabłka.

Obraz

Ze zrozumiałych względów, studio Pixelbite nie ujawniło zbyt wiele szczegółów na temat trójki. Z krótkiego komunikatu skierowanego do fanów serii dowiadujemy się jednak, że Reckless Racing 3 będzie nastawiony na dynamiczną rozrywkę. Gracze mają spędzić mniej czasu w menu, ma być mniej restrykcji czasowych oraz klasycznego grindowania. Dużo więcej natomiast będzie niesamowitych drftów wykonanych przez samochody różnej wielkości.

Oczywiście znacznej poprawie ulegnie również oprawa graficzna, która wykorzysta możliwości najnowszych smartfonów. Zważywszy na to, że produkcja Reckless Racing 3 zajmie dwukrotnie więcej czasu aniżeli miało to miejsce w przypadku części pierwszej oraz dwójki, można spodziewać się gry na bardzo wysokim poziomie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)