Redmi Note 8 Pro zeszły na pniu podczas Flash Sale. Spóźniłeś się? Będzie kolejna przedsprzedaż

Redmi Note 8 Pro zeszły na pniu podczas Flash Sale. Spóźniłeś się? Będzie kolejna przedsprzedaż

Redmi Note 8 Pro - pokaz na premierze w Katowicach
Redmi Note 8 Pro - pokaz na premierze w Katowicach
Źródło zdjęć: © Xiaomi Polska
Barnaba Siegel
02.10.2019 10:28, aktualizacja: 02.10.2019 13:16

30 września w polskim e-sklepie Xiaomi można było dorwać najnowszy model Redmi jeszcze przed jego sklepową premierą. Za chwilę druga runda - a ceny są bardzo zachęcające.

Tradycyjnie już Xiaomi organizuje w sklepie mi-store.pl Flash Sale, czyli przedsprzedaż. Tradycyjnie już ogłasza wielki tryumf, bo towar zszedł błyskawicznie. Niestety - też tradycyjnie - nie wiadomo, ile sztuk było dostępnych, więc ciężko skalę tego tryumfu ocenić.

Fakt jest za to taki, że Flash Sale zostanie powtórzone. Druga szansa na Redmi Note 8 Pro 3 października na mi-store.pl od godz. 10.00. Później przedsprzedaż będzie trwała od 4 do 10 października w autoryzowanych salonach Mi Store i na mi-home.pl oraz w sieci RTV EURO AGD, x-kom i Media Expert.

W sklepach Redmi Note 8 Pro znajdziemy od 11 października. Dostępny będzie w trzech wariantach kolorystycznych: szarym (Mineral Gray), białym (Pearl White) oraz zielonym (Forest Green). Wariant 6GB+64GB będzie kosztował 1099 zł, natomiast model 6GB+128GB 1199 zł.

Mocny, tani, ale nie bez wad

Redmi Note 8 Pro miał już w rękach nasz Oskar Ziomek. Przyjrzał się mu dokładnie na pokazie prasowym w Katowicach.

Oskar zwrócił uwagę, że nowy telefon od Xiaomi jest sporych rozmiarów, ma ładną obudowę i szkło Gorilla Glass 5 po obu stronach, ale trochę przeszkadza wystający z tyłu panel z obiektywami. Wrażenie na pewno robi aparat 64 Mpix i jego tryb makro.

Redmi Note 8 Pro trafi do naszej redakcji już za chwilę. Wkrótce spodziewajcie się naszych pierwszych wrażeń z dłuższego użytkowania.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)