Repertuar Kin od Wirtualnej Polski

Repertuar Kin od Wirtualnej Polski

Repertuar Kin od Wirtualnej Polski
Jacek Wolan
20.07.2011 06:31, aktualizacja: 20.07.2011 08:31

Jeden z największych polskich portali właśnie powiększył swoje portfolio aplikacji dla Androida o kolejny program – Repertuar Kin.

Od czasów świetnego Program TV & repertuar kin próżno było szukać godnego następcy, dostarczającego wszystkich niezbędnych informacji kinomaniakom. „W Markecie są przecież aplikacje prezentujące repertuar polskich kin” – ktoś mógłby słusznie stwierdzić. Tylko co z tego, skoro te aplikacje – z całym szacunkiem dla twórców – są po prostu miernej jakości. Pobierają tylko podstawowe informacje, a możliwość zasięgnięcia do źródła i poznania opisu lub obsady nowej produkcji możliwa jest wyłącznie z poziomu IMDb lub stron WWW.

Obraz

Na szczęście Wirtualna Polska uzupełniła już luki po obu funkcjach Programu i repertuaru, najpierw oddając do dyspozycji użytkowników Program TV, a teraz Repertuar Kin. Szkoda, że oba programy nie zostały zintegrowane w jedną, spójną całość, ale widocznie nie było to możliwe. Nowa aplikacje WP.PL bardzo przypomina zresztą pozostałe produkty tego portalu, tj. Info czy właśnie Program TV. Zakładki i logo pozostały w górnej części okna, ale... czy to źle? Myślę, że nie – program jest bardzo intuicyjny, a jego obsługa nie sprawia żadnych problemów.

Lokalizacja użytkownika może zostać określona „na sztywno” lub na podstawie danych GPS. Program obsługuje ponad 100 polskich miast, więc prawdopodobieństwo obsługi Twojej miejscowości jest bardzo wysokie. Bardzo dużym atutem Repertuaru Kin jest dostarczanie informacji zarówno o filmach, jak i samych kinach.

Możliwy jest podgląd opisu, obsady, a nawet obejrzenie materiałów multimedialnych (zdjęcia i trailery). Ponadto przy każdym kinie umieszczono ikony charakteryzujące dane kino. Dzięki nim dowiesz się, czy jest dostępny parking, czy pomieszczenia są klimatyzowane lub czy można coś przekąsić.

Repertuar Kin to doskonałe uzupełnienie Programu TV. Brawo WP.PL!

Obraz

(Kliknięcie w kod QR = przeniesienie na stronę Android Marketu)

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)