Repertuar polskich kin WP dla iOS‑a

Repertuar polskich kin WP dla iOS-a
Zbyszek Kowal

11.01.2012 06:09, aktual.: 11.01.2012 07:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacja mobilna Repertuar Kin WP.PL jest już dostępna dla użytkowników iPadów i iPhone'ów. Narzędzie zawiera szczegółowe informacje na temat programu kin w ponad stu polskich miastach, a także opisy filmów, galerie zdjęć oraz trailery. Można je bezpłatnie pobrać z App Store.

Wirtualna Polska udostępniła aplikację Repertuar Kin WP.PL wszystkim użytkownikom urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym iOS (wcześniej była dostępna tylko w telefonach z Androidem). Narzędzie zostało wzbogacone o nowe funkcje. Jest bardziej wydajne, a jego nawigacja stała się bardziej intuicyjna.

Dopracowano grafikę aplikacji, ulepszono widok galerii, pojawiła się też usługa lokalizacji. Twórcy narzędzia zadbali o sortowanie kin pod kątem ich odległości (5, 10, 15, 20, 30, 40, 50 km) od użytkownika. Dzięki takiemu rozwiązaniu np. mieszkaniec Sopotu w jednym widoku ma dostęp do repertuarów gdańskich i gdyńskich kin. Dzięki usłudze Podziel się istnieje możliwość poinformowania znajomych za pośrednictwem Facebooka, maila lub wiadomości tekstowej o zbliżającym się interesującym seansie filmowym.

Aplikacja Repertuar Kin WP.PL jest przydatnym i poręcznym narzędziem dla wszystkich miłośników filmów. Zawiera kompletną bazę filmów granych aktualnie w większości kin w całej Polsce. Dzięki niej można zapoznać się z repertuarem na najbliższy tydzień, a także znaleźć najdogodniejszy seans w wybranej lokalizacji. Narzędzie jest dostępne dla wszystkich użytkowników telefonów z systemem operacyjnym Android oraz iPhone'ów i iPadów. Można je pobrać bezpłatnie z App Store oraz Android Marketu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)