"Rewelacyjna" oferta T‑Mobile za przeniesienie numeru...

T-Mobile
T-Mobile
Mateusz Żołyniak

07.07.2011 11:45, aktual.: 07.07.2011 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od dzisiaj T-Mobile wprowadza nową, "rewelacyjną" promocję dla osób przenoszących numer do Tak Tak - T-Mobile. Za zmianę operatora sieć gwarantuje rok ważności konta i do 120 zł bonusu...

Jak informuje T-Mobile: "Za zmianę dotychczasowej sieci na ofertę Tak Tak - T-Mobile na kartę klient otrzyma rok ważności konta na połączenia wychodzące bez konieczności doładowywania go w tym czasie. Ponadto dla klientów, którzy doładują konto kwotą minimum 25 złotych, sieć T-Mobile przygotowała 6 bonusów o wartości 20 złotych każdy, które będą dodawane do środków zgromadzonych na koncie. Dzięki temu klienci za przeniesienie numeru mogą otrzymać nawet 120 złotych do wykorzystania w dowolny sposób i do wszystkich sieci".

Fakt, że oferta nie prezentuje się dobrze, żeby nie napisać - słabo, jest oczywisty. Rok ważności konta i bonusy przy doładowaniu nie są argumentami, które mogą przekonać kogokolwiek do wyboru oferty Tak Tak T-Mobile. To jedynie miły bonus dla użytkowników, którzy i tak planowali przeniesienie. O wiele lepiej prezentowały się bonusowe startery Między Nami.

Promocja T-Mobile zaskakuje negatywnie. Sieć dopiero startuje na naszym rynku i powinna zadbać o dobre postrzeganie. Tanie oferty roamingowe, promocyjne startery Między nami czy wprowadzenie jako pierwsza sieć w Polsce modelu HTC Sensation to stanowczo za mało. Obecnie wychodzi na to, że T-Mobile zajęło po prostu miejsce Ery i mimo sporych możliwości nie ma zamiaru mocno inwestować w przekonywanie klientów do nowego brandu. A szkoda... Być może sieć nie widzi, że pozostali operatorzy nie śpią, co widać choćby na przykładzie Play.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)