Richard Branson osobiście inaugurował Virgin Mobile Academy

Richard Branson osobiście inaugurował Virgin Mobile Academy

Sir Richard Branson w Polsce
Sir Richard Branson w Polsce
Adam Bialic
25.10.2012 08:00, aktualizacja: 25.10.2012 10:00

Miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z założycielem grupy Virgin - Richardem Bransonem. Odwiedził on Warszawę, aby uroczyście rozpocząć projekt mający wspierać przedsiębiorczość wśród młodych ludzi.

Virgin Mobile postanowiło promować się w najlepszy możliwy sposób - robiąc przy okazji coś dobrego. Firma startuje z projektem Academy, który w założeniu ma nauczyć młodych ludzi, jak rozpocząć własny biznes. Nikt chyba nie będzie lepszym nauczycielem niż sir Richard Branson, który w prawdziwie niekonwencjonalny sposób stworzył imperium kilkuset firm zrzeszonych w grupie Virgin.

[solr id="komorkomania-pl-118807" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/5811,startery-i-oferta-virgin-mobile-mocne-wejscie-nowego-operatora" _mphoto="1208-virgin-mobile-start-a618d9f.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2882[/block]

Branson potrafił się swoimi pomysłami przebić nawet przez zmowy monopolowe, np. gdy rozwijał Virgin Atlantic. Gdy projekt startował, wszyscy pukali się w głowę – przecież rynek lotów przez Atlantyk kontrolowany był przez kilka firm, które nikomu nie pozwolą się na nim utrzymać. Okazało się, że dumpingowanie cen nie pomogło. Sir Richard po mistrzowsku obrócił braki u innych na swoją korzyść i skutecznie zachęcił klientów do korzystania z jego usług.

Obraz

Nasz najmłodszy wirtualny operator, zgodnie z doktryną oryginalności oraz przychylnością Bransona wobec wszelkiego rodzaju mecenatu i działań charytatywnych, nie tylko zapewni szkolenia autorom najlepszych biznesplanów. Najlepszy projekt dostanie na rozwój 100 tys. zł!

[solr id="komorkomania-pl-117601" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/5997,ekscentryczny-milioner-sir-richard-branson-wkracza-do-polski-z-virgin-mobile" _mphoto="1208-branson-117601-258x-eed614a.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2883[/block]

Uważam, że ten sposób promowania marki doskonale wpisuje się w jej historię. Poza tym polscy klienci będą ją uważali za godną zaufania. Co Wy o tym sądzicie: czy taka akcja zachęci Polaków do Virgin Mobile? Czy pozwoli utrzymać się tej firmie na niełatwym rynku operatorów mobilnych?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)