Robota do końca na Androidzie

Robota do końca na Androidzie

ActionComplete - GTD dla Androida.
ActionComplete - GTD dla Androida.
Komórkomania.pl
07.10.2009 16:30, aktualizacja: 07.10.2009 18:30

Przedruk z SIMBlog.pl:

Metoda GTD staje się coraz popularniejszą metodą zarządzania czasem. Jeśli bliski jest nam ten sposób radzenia sobie z nawałem zajęć, to przyda nam się aplikacja, która pozwoli nam na stosowanie GTD za pomocą telefonu komórkowego.

Przedruk z staje się coraz popularniejszą metodą zarządzania czasem. Jeśli bliski jest nam ten sposób radzenia sobie z nawałem zajęć, to przyda nam się aplikacja, która pozwoli nam na stosowanie GTD za pomocą telefonu komórkowego.

Rozwiązań jest co najmniej kilka. Użytkownicy smartfonów z systemem Android mogą skorzystać z programu ActionComplete. Działa on nie tylko w telefonach, ale również za pośrednictwem przeglądarki internetowej. I oferuje spory zasób funkcji wspomagających produktywność.

Program jest rozwijany bardzo szybko. Nowe wersje zawierają sporo usprawnień. Listę zmian w bieżącym wydaniu 3.1 znaleźć można tutaj.

Wszystkie informacje gromadzone są na osobnych zakładkach. Dają one dostęp do projektów, bieżących i oczekujących zadań, listy zaległości, a także do funkcji filtrowania oraz sortowania. Dzięki przejrzystemu interfejsu nietrudno zorientować się w tym, co aktualnie powinniśmy robić.

Użytkownicy telefonów z Androidem mogą ponadto skorzystać z interesującego dodatku – aplikacji ActionComplete Inbox. Pozwala ona na tworzenie notatek pisemnych, głosowych oraz filmowych. Można je następnie kategoryzować za pomocą tagów. ActionComplete Inbox pełni dzięki temu rolę koszyka, do którego trafiają nowe zadania oraz pomysły, analizowane później metodą GTD.

Opisywane oprogramowanie można pobrać ze sklepu Android Market.

Źródło i zrzutka: ActionComplete*

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)