Mężczyzna w Rosji zmarł, bo próbował zjeść... tablet

Strona głównaMężczyzna w Rosji zmarł, bo próbował zjeść... tablet
15.06.2015 14:10
Mężczyzna jedzący tablet
Mężczyzna jedzący tablet
Źródło zdjęć: © shutterstock.com
Konrad Błaszak
Konrad Błaszak

Rosja to jest dziwne miejsce, a wielu twierdzi, że to nawet nie kraj, a stan umysłu. Oglądając głupie filmy na YouTubie często można odnieść takie wrażenie, ale zdarzają się tam również prawdziwe tragedie. Jedną z nich jest przypadek człowieka, który zmarł, ponieważ zjadł fragmenty tabletu.

Smartfony i tablety to coraz częściej urządzenia, które grają główną rolę w nieco przerażających historiach. Jedną z nich była sytuacja, w której 12-letnia dziewczynka chciała otruć swoją matkę, bo ta zabrała jej iPhone'a. Na szczęście wszystko się dobrze skończyło, a ucierpieć mogła jedynie bohaterka, która pewnie swojego ukochanego telefonu nie zobaczyła przez długi czas. Niestety poniższa historia nie ma szczęśliwego zakończenia.

Ja informuje Sputnik, petersburska policja została powiadomiona, że 41-letni mężczyzna wyrzuca różne rzeczy przez okno swojego mieszkania, w tym meble. Oficerowie po przybyciu na miejscu próbowali go zaaresztować, ale ten stawiał opór i zaczął jeść... połamany plastik oraz szkło z tabletu.

Oczywiście funkcjonariusze policji próbowali go powstrzymać, ale mężczyzna i tak zdążył się już dotkliwie zranić kawałkami tabletu. Rosjanin stracił przytomność i niestety zmarł zanim wezwane pogotowie zdążyło do niego dojechać. Dla ciekawskich dodam, że nie zostało sprecyzowane urządzenie, które jadł bohater tej historii.

Na razie nie wiadomo czemu wyżej opisany mężczyzna tak się zachował. Gdyby nic mu się nie stało, moglibyśmy napisać, że trzeba uważać co się robi po alkoholu, a zakłady na suto zakrapianych imprezach to też nie jest dobre rozwiązanie...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)