Rotate Mojo - szybkie obracanie zdjęć w iPhonie

Rotate Mojo - szybkie obracanie zdjęć w iPhonie

Rotate Mojo - szybkie obracanie zdjęć w iPhonie
Krystian Bezdzietny
18.04.2010 11:14, aktualizacja: 18.04.2010 13:14

Najnowsze oprogramowanie iPhone'a 4.0 wprowadza jedną z funkcji, którą wyczekiwałem od bardzo dawna, a mianowicie możliwość obracania zdjęć. Niestety, na tę rewolucję w podstawowych funkcjach telefonu musieliśmy czekać aż trzy lata. Jeśli jednak już teraz chcesz móc obracać zdjęcia w iPhonie lub dowolnie przycinać, to możesz zaopatrzyć się w Rotate Mojo.

Jest to drobna aplikacja, której zadaniem jest tylko i wyłącznie obracanie i przycinanie zdjęć. Po uruchomieniu programu ukaże się lista ze wszystkimi folderami zdjęć w telefonie. Stąd wybierzemy nasz plik, po czym ukaże nam się okno do tego zbliżonego na screenie. Teraz wystarczy nacisnąć jeden z przycisków odpowiadających za obracanie zdjęcia lub rozciągnąć obraz i wcisnąć Save. Program automatycznie zapisze przerobione zdjęcie w Rolce z aparatu.

Wielkim plusem aplikacji jest to, iż jest dostępna bezpłatnie w AppStore. Za kilka miesięcy nie będziemy potrzebowali dodatkowych aplikacji, aby móc obracać zdjęcia w iPhonie. To wszystko będzie zawarte w nowym oprogramowaniu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)