Rozkład jazdy MPK w iPhonie

Bez tytułu
Bez tytułu
Krystian Bezdzietny

23.09.2009 13:00, aktual.: 23.09.2009 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podbieganie każdorazowo do tablicy z rozkładem jazdy MPK, kiedy tylko przybędzie się na przystanek nie należy do najfajniejszych rzeczy. Tak samo, jak wyszukiwanie pośród kilkunastu rozkładów tego jedynego przystanku, na którym wysiadasz. A cóż począć, kiedy wykład się przeciąga, a ty nie masz zielonego pojęcia, o której masz następny tramwaj? Smutne, prawda? Od teraz, z aplikacją SchedulerPoland otrzymujemy jeden wielki, znacznie funkcjonalniejszy rozkład jazdy MPK w iPhonie. Tak, co by nie biegać i przeszukiwać nieczytelnych list.

Aplikacja SchedulerPoland oferuje dwie drogi do znalezienia szukanego tramwaju/autobusu: na podstawie linii bądź przystanków. Po wyświetleniu konkretnej linii, prezentowane są 3 kolumny z godzinami odjazdów. Aplikacja automatycznie zaznacza na zielono najbliższą godzinę odjazdu - to znacznie pomaga przy szybkiej lokalizacji na liście. SchedulerPoland oferuje na razie bazy MPK poszczególnych miast: Białystok, Bielsko-Biała, Gdańsk, Gdynia, Kalisz, Kraków, Lublin, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Tychy, Szczecin, Warszawa oraz Wrocław. W przyszłości autor planuje rozwinąć listę miast.

Po uruchomieniu aplikacji wymagane jest ściągnięcie bazy danych konkretnego miasta, po czym można korzystać z aplikacji do woli. Z własnego doświadczenia mówię, iż jest to bardzo przydatna aplikacja. Zwłaszcza dla kogoś, kto zmuszony jest do regularnego korzystania z MPK.

SchedulerPoland znajdziemy w AppStore za 1.59?. Naprawdę warto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)