Rozkręć imprezę z iTabo [wideo + KONKURS]

Rozkręć imprezę z iTabo [wideo + KONKURS]

iTabo
iTabo
Zbyszek Kowal
20.01.2011 06:21, aktualizacja: 20.01.2011 07:21

W sklepie Apple’a obok gier, nawigacji samochodowych oraz programów do pierdzenia znajdują się również aplikacje które idealnie nadają się do rozkręcania prywatek. Co najciekawsze, wcale nie musicie sięgać po produkty niesprawdzone i zagraniczne. Rodacy od czasu do czasu potrafią mile zaskoczyć. Poznajcie iTabo i wygrajcie kilka kodów promocyjnych tej ciekawej aplikacji.

iTabo nie jest niczym nowym ani niezbędnym, może jednak być bardzo pomocnym instrumentem do wprowadzenia dobrej atmosfery na imprezie. Jeżeli zatroszczyliście się już o coś do picia oraz jedzenia, warto gości zainteresować niezobowiązującą zabawą.

Podziel znajomych na dwie drużyny. Każda z nich będzie musiała odgadywać pojedyncze hasła, które są wyświetlane na ekranie iPhone’a. Nie wolno gestykulować ani naśladować odgłosów poszczególnych haseł. Dodatkowo aplikacja wyświetla listę słów, których nie wolno ci użyć podczas naprowadzania swojej drużyny na właściwy trop.

Jeśli ekipa odgadnie hasło, zarabiacie punkt. Jeżeli pominęliście hasło, bo zbyt długo nie potrafiliście odgadnąć, tracicie punkcik. Wygrywa ta drużyna, która w określonym czasie zdobędzie jak największą liczbę punktów. Zarówno czas, jak i kary punktowe można ustawić w opcjach aplikacji.

iTabo to bardzo prosta aplikacja bez fajerwerków graficznych. Zwykłe menu, przejrzysty układ opcji, intuicyjne nawigowanie. Pod względem programistycznym nie ma tu nic, czym można by się zachwycić. Z kolei pomysł i ułatwienia zabawy to strzał w dziesiątkę.

Owszem, można zrobić to samemu za pomocą ołówka i kartki papieru. Tylko po co? Przekazywany z rąk do rak iPhone zastąpi przybory do pisania, kartkę, stoper oraz słownik z hasłami. Wszystko za cenę 0,79 euro. Naszym zdaniem warto!

KONKURS

Wiemy, że podobnie jak my, Wy również lubicie imprezy. Producent iTabo ufundował dla Was pięć kodów do rozdania. Dla pierwszych pięciu osób, które w komentarzu pod wpisem opiszą nam swoją wymarzoną imprezę, mamy nagrody w postaci przedstawionej aplikacji. Mam nadzieję, że będziecie się tak samo dobrze bawić jak my podczas testów tego programu!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Na Wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do jutra (piątek – godz. 18:00). Rozwiązanie konkursu nastąpi w momencie pojawienia się pięciu poprawnych komentarzy.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest chociażby darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)