Rozwiązanie konkursu Machinarium, czyli o czym marzą roboty

Rozwiązanie konkursu Machinarium, czyli o czym marzą roboty
Krzysztof Basel

01.03.2010 21:53, aktual.: 01.03.2010 22:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W konkursie związanym z recenzją polskiej wersji gry Machinarium mamy do rozdania dla Was aż 10 pudełkowych edycji tego świetnego tytułu! Napisaliście mnóstwo krótkich recenzji, a niektóre odpowiedzi otrzymaliśmy w nieco nietypowej formie - rysunków, grafik, a nawet piosenki. Zobaczmy, kto wygrał.

W konkursie związanym z recenzją polskiej wersji gry Machinarium mamy do rozdania dla Was aż 10 pudełkowych edycji tego świetnego tytułu! Napisaliście mnóstwo krótkich recenzji, a niektóre odpowiedzi otrzymaliśmy w nieco nietypowej formie - rysunków, grafik, a nawet piosenki. Zobaczmy, kto wygrał.

Przypomnijmy zasady:

  1. Podaj tytuł najlepszej Twoim zdaniem przygodówki wszech czasów i wyjaśnij dlaczego właśnie ona.
  2. O czym marzą roboty?

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 28 lutego do godziny 23:59. Odpowiedzi możecie udzielać w dowolnej formie (w postaci pisemnej, rysunkowej, filmowej itd.).

Autorzy najciekawszych komentarzy (wybierani subiektywnie przez Szymona Adamusa z bloga GRRR.pl i Krzysztofa Basela z bloga Applemania.pl) zostaną nagrodzeni kopią gry Machinarium. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej mailem. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na łamach GRRR.pl i Applemania.pl 1 marca 2010 roku.

Organizatorem konkursu są blogi GRRR.pl i Applemania.pl, które zastrzegają sobie prawo zmiany jego zasad w dowolnym momencie.

Zwycięzcy z bloga Applemania.pl:

  • DraNKa - *tryb nostalgii uruchomiony* Chyba żadna przygodówka nie była dla mnie tak kultowa jak Neverhood. Prawdziwa miłość od odpalenia demka z CiDiekszon bodajże.Cudem uzyskana pełna wersja zachwyciła mnie jeszcze bardziej. Świat był pozytywnie ulepiony, postaci powalały prostolinijnością, każda mała rzecz i interakcja cieszyły. Nie była to dla mnie gra na raz – no i te dialogi (ach, ukochane cytaty skrzętnie zapisywane w zeszyciku fanboja… prr! wychodzę na wariatkę!)… ;D\ - to chyba my też jesteśmy wariatami. Ah, te czasy demówek z CiDiekszon ;)

O czym marzą roboty? Pewnie tak jak większość z nas o naprawdę dużym jabłku (jabłko mini to za mało…) ;D Tylko… tak trochę inaczej.

  • Tusia, czyli robotki marzą o operacjach plastycznych w klinice Apple, a roboty (Panowie) uważają, że nie złapać czegoś przez Internet Explorera ;) Bardzo ładnie.
  • StachuEm - (...) roboty to marzą o chwili przerwy. Położeniu się na kanapie przed telewizorem i kuflu zimnego, złocistego oleju z pianką na dwa palce, przegryzając paluszkami R6.\ Krótka recenzja też się spodobała.
  • RybA - \Ależ to przecież oczywiste ;) Marzą o tym, aby tak, jak Wall-e działać pod kontrolą Mac OS(...).\ No przecież to takie proste ;)

Wszystkie kompletne odpowiedzi znajdziecie TUTAJ.

Zwycięzcy z bloga GRRR.pl:

Obraz
  • Rav - (...) Robot kuchenny marzy o miękkich marchewkach. (...)\ - cokolwiek miałeś na myśli...
  • NebooX - (...) roboty marzą o skosztowaniu kalarepy w sosie miedziano-kotletowym. chcą brać udział w uroczystościach utylizacji śmieci, zwiedzić słynną dziurę ozonową, (...)\ - jak tak dalej pójdzie to zażądają jeszcze równouprawnień.
  • rogue86 - z cyklu o czym marzą roboty...
Obraz
  • kael - \Mistrz Gatunku świetnie przedstawił także, o czym naprawdę marzą “roboty”, a raczej czego stają się świadomi z biegiem czasu, który bezpowrotnie im ucieka, niczym ziarenka piasku przesypujące się pomiędzy palcami.

Wszystkie kompletne odpowiedzi znajdziecie TUTAJ.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)