RSS4English – nr 1 wśród aplikacji edukacyjnych na iPhone'a w Polsce

RSS4English – nr 1 wśród aplikacji edukacyjnych na iPhone'a w Polsce
Zbyszek Kowal

12.11.2011 12:15, aktual.: 12.11.2011 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brainglass poinformował, że RSS4English to najchętniej pobierana i aktualizowana do wersji pełnej aplikacja edukacyjna dla polskich użytkowników iPhone'a. Wysunęła się ona na prowadzenie w ciągu ponad tygodnia od momentu wprowadzenia na rynek.

Pozycję lidera wśród najpopularniejszych aplikacji edukacyjnych w Polsce RSS4English osiągnęła w niewiele ponad tydzień od momentu pojawienia się w Apple App Store. Aplikacja przewodzi na liście najbardziej popularnych aplikacji płatnych, najbardziej dochodowych, a także zajmuje drugie miejsce wśród najchętniej pobieranych aplikacji darmowych. Te wyniki pokazują, że polscy użytkownicy doceniają RSS4English i po przetestowaniu jej wersji darmowej - najczęściej spośród wszystkich innych aplikacji edukacyjnych dostępnych w Apple App Store - aktualizują ją do wersji pełnej.

Obraz

RSS4English ułatwia naukę nowych słów w języku angielskim. Program można uruchomić w smartfonie w dowolnym miejscu i czasie. Uczymy się przez czytanie wiadomości z anglojęzycznych kanałów RSS, które możemy wybrać zgodnie z własnymi zainteresowaniami. Znaczenie każdego nieznanego nam słowa możemy sprawdzić w słowniku - po prostu dotykając słowo na ekranie. Każde sprawdzane słówko można też zachować w pamięci programu, który automatycznie stworzy wówczas ćwiczenia ułatwiające nam jego zapamiętanie. Zasada działania jest więc taka sama, jak w innych aplikacjach e-learningowych Brainglass (np. Karaoke4English).

Darmowa wersja aplikacji umożliwia przeczytanie i stworzenie ćwiczeń do 5 artykułów z kanałów RSS na dzień, co pozwala przekonać się, czy jest to narzędzie, które naprawdę pomaga w nauce angielskiego. Jeśli okaże się, że tak, można zakupić pełną wersję RSS4English za równowartość 2,39 euro.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)