Rusza Telewizja Tu i Tam - dobry ruch Orange

Telewizja Tu i Tam (fot. orange)
Telewizja Tu i Tam (fot. orange)
Mateusz Żołyniak

08.05.2012 17:00, aktual.: 08.05.2012 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przy okazji rebrandingu TP Orange zapowiedział, że w maju w ofercie pojawi się Telewizja Tu i Tam. Od dzisiaj klienci mogą już korzystać z tej usługi. Czy warto?

Przy okazji rebrandingu TP Orange zapowiedział, że w maju w ofercie pojawi się Telewizja Tu i Tam. Od dzisiaj klienci mogą już korzystać z tej usługi. Czy warto?

Jak poinformowało dzisiaj Orange Polska, w Telewizji Tu i Tam można oglądać ponad 20 popularnych kanałów telewizyjnych (m.in. Orange Sport, TVN 24 czy 4fun.tv), a także filmy na życzenie. Przez pierwszy miesiąc promocji klienci będą mieć dostęp do 30 tytułów, takich jak „Vicky Cristina Barcelona”, „Jak zostać królem”, „Amelia”, „Między światami” czy „Jestem miłością”. W kolejnych miesiącach 10 filmów zostanie zamienione na nowe – w sumie w czasie promocji klienci będą mogli obejrzeć bezpłatnie 50 filmów.

Usługa jest dostępna na ekranie telewizora w ramach Orange TV (usługi TV w dwóch technologiach: technologii kablowej IPTV oraz satelitarnej), przez Internet na ekranie komputera (po zalogowaniu na tę stronę) oraz na ekranie smartfona poprzez specjalną aplikację mobilną. Program lub film można włączyć na kilku urządzeniach jednocześnie.

Na start Telewizji Tu i Tam przygotowano aplikację mobilną dla systemu Android, którą można już pobrać z Google Play. W najbliższym czasie planowane jest wdrożenie programów także dla innych systemów, w tym m.in. iOS-a oraz Symbiana. Jak ciekawostkę warto dodać, że obecnie klienci korzystający z telefonów z systemem Symbian mogą oglądać kanały telewizyjne dostępne w Telewizji Tu i Tam na portalu Wap pod adresem: tuitam.orange.pl.

Dla klientów, którzy będą korzystać z usługi poprzez urządzenia mobilne, Orange przygotował specjalny Pakiet Multimedia. Otrzymają w nim miesięcznie 1200 minut na transmisję TV i plików wideo ze strefy m.orange.pl/tv, nielimitowany dostęp do usługi Pakiet Orange World oraz pakiet 500 MB na przesyłanie danych. Miesięczny koszt Pakietu wynosi 15 zł (z VAT), a użytkownicy planów taryfowych Pantera 300, Pantera 450, Pantera 750 i Pantera iPhone 550 korzystają z dostępu do Pakietu TV w ramach abonamentu, bez dodatkowych opłat. Więcej szczegółów znajdziecie na tej stronie.

Oferta jest całkiem niezła i z pewnością spodoba się osobom niemogącym obejść się bez ulubionych kanałów telewizyjnych. W Telewizji Tu i Tam klienci otrzymują dostęp do kilkunastu wybranych kanałów na żywo, w tym większości na wyłączność (Orange sport, Film TV, Muzyka TV i Hi-Tech TV dostępne są dla wszystkich internautów) oraz sporej bazy materiałów VoD. Najważniejszym atutem jest możliwość jednoczesnego oglądania kanałów na różnych urządzeniach, co w wielu przypadkach pomoże rozwiązać problem jednego TV.

Ogólnie wszystko zależy od późniejszych cen, jakie za oglądanie kanałów telewizyjnych policzy sobie operator. Jeżeli będą niskie, usługa może cieszyć się sporą popularnością wśród klientów korzystających nie tylko z usług telefonicznych Orange, ale też telewizyjnych. Cieszy mnie to, że operatorzy tacy jak Plus i Orange coraz częściej umożliwiają oglądanie telewizji na ekranach smartfonów czy tabletów. To dobre urozmaicenie oferty.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)