Ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy Note 20 – już od 4349 zł. Zamawiać już można w sklepie AB Foto - oficjalnego dystrybutora Samsunga

Ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy Note 20 – już od 4349 zł. Zamawiać już można w sklepie AB Foto - oficjalnego dystrybutora Samsunga

Ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy Note 20 – już od 4349 zł. Zamawiać już można w sklepie AB Foto - oficjalnego dystrybutora Samsunga
Materiał sponsorowany
06.08.2020 08:10, aktualizacja: 06.08.2020 10:11

Samsung dołączył dziś do swojej oferty zaawansowanych phabletów (smartfonów o powiększonej przekątnej ekranu) modele Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 5G oraz Galaxy Note 20 Ultra 5G. W przedsprzedaży można je już kupić w sklepie AB Foto, który jako jedyny na rynku oferuje 3 lata gwarancji.

Artykuł sponsorowany

Kilka godzin temu odbyła się premiera niezwykle interesujących urządzeń marki Samsung – zaprezentowano nowe flagowe modele smartfonów z rysikami i elastycznymi ekranami, inteligentne zegarki bezprzewodowe, słuchawki oraz tablety.

Przed paroma godzinami premierę miało kilka interesujących urządzeń marki Samsung, w tym flagowe modele smartfonów z rysikami i elastycznymi ekranami, inteligentne zegarki, bezprzewodowe słuchawki oraz tablety. Pokazano także trzy zupełnie nowe telefony z serii Galaxy Note. Oprócz podstawowego modelu o nazwie Galaxy Note 20, pracującego w zakresie LTE, możemy kupić też dwie wersje przygotowane do korzystania z sieci 5G. Są to modele o oznaczeniu Galaxy Note 20 5G oraz Galaxy Note 20 Ultra 5G.

Galaxy Note 20 — już dostępny w sklepie AB Foto

Standardowo nowe urządzenia Samsunga, obejmuje dwuletnia gwarancja producenta. AB Foto oferuje jednak jej rozszerzenie do trzech lat. Oznacza to, że przez 36 miesięcy od zakupu będzie możliwe bezpłatne usunięcie wszelkich usterek - wad fabrycznych.

Oprócz tego AB Foto dodaje także bez dodatkowych opłat swój program ochronny „AB Foto Safe Care”, w którym sprzedawca zobowiązuje się do naprawy produktu w ciągu 14 dni. Gdyby to się nie udało, klient może liczyć na wymianę urządzenia na nowe lub zwrot pieniędzy.

Przedsprzedaż nowych telefonów marki Samsung w AB Foto potrwa do 20 sierpnia 2020 r.

Poza przedłużoną do 3 lat gwarancją oraz deklaracją obsługi wniosków o naprawę gwarancyjną w ciągu maksymalnie 14 dni, klient otrzyma także dodatkowe bonusy od Samsunga. Procedura otrzymania bonusów jest prosta, ale trzeba spieszyć się z zakupem i dokonać go przed końcem przedsprzedaży przypadającym na 20 sierpnia 2020 r.

Do wyboru jest jeden z dwóch prezentów, jakie dla osób kupujących Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra 5G przygotował producent. Pierwszym jest bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Samsung Galaxy Buds+ lub zupełnie nowy model słuchawek Samsung Galaxy Buds Live (w przypadku Galaxy Note 20 Ultra 5G).

Drugi z prezentów, jaki można wybrać, to subskrypcja Xbox Games Pass Ultimate na trzy miesiące oraz dwa dodatkowe gadżety: kontroler do gry MOGA XP5-X+ oraz bezprzewodowa ładowarka Samsung.

Galaxy Note 20 — ceny

Znane są już także ceny na nowe modele. Podstawowy Samsung Galaxy Note 20 uzyskał cenę 4349 zł, podczas gdy za Samsunga Galaxy Note 20 5G zapłacimy 4849 zł. Najlepiej wyposażony z nowych telefonów Galaxy Note 20 Ultra 5G producent wycenił na 5949 zł.

Artykuł sponsorowany

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)