Rywalizacja w Endomondo: Euro vs Blomedia

Rywalizacja w Endomondo: Euro vs Blomedia

Rywalizacja w Endomondo: Euro vs Blomedia
Jan Blinstrub
12.04.2014 13:21, aktualizacja: 12.04.2014 17:13

Nic nie motywuje do aktywności tak, jak rosnące odbicie w lustrze, ale w sportowych celach bardzo pomaga wytrwać duch rywalizacji.

Dlatego też postanowiliśmy zorganizować mały sportowy pojedynek między Blomedia a RTV Euro AGD (pierwotnie zamiast Blomedia miała być po prostu Komórkomania, ale żeby nie ułatwiać przeciwnikowi zadania drużynę złożyliśmy także z osób spoza redakcji).

Zasady są proste: do końca miesiąca rywalizujemy w Endomondo. Wygra drużyna, która spali w tym czasie więcej kalorii. Co wygra? Jeszcze nie ustaliliśmy. Być może zamiast nagrody będzie kara dla przegranych, więc jeśli macie jakieś pomysły, dajcie znać w komentarzach (nie wątpię w wasze kreatywne okrucieństwo).

Drużyna Blomedia

W naszym zespole jest Paweł, który szybko wyjeździł sobie na rowerze pozycję lidera grupy, Grzesiek, który całą akcję traktuje jak rozgrzewkę przed serią maratonów oraz ja, początkujący biatlonista, który wczoraj zrobił życiowy rekord, a z jakiegoś powodu zajmuje niechlubne, trzecie miejsce w tabel :(

Obraz

Drużyna Euro

Załoga Euro wystawiła biegającego z niepokojącą regularnością Mariusza, Piotrka, który nie dołączył jeszcze do rywalizacji, ale podobno dlatego, że w weekend zrobi to, nad czym my musieliśmy pracować przez tydzień oraz Pawła, który w przerwach od ustalania kodów rabatowych wysyła mi takie demotywujące zdjęcia:

Obraz

Dołącz do nas i wygraj

Rywalizacja już się zaczęła, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście do nas dołączyli. Mile widziana jest każda trzyosobowa drużyna. Na wiosnę nie powinno brakować wam motywacji do działania, ale dodatkową zachętą niech będą firmowe pasy dla biegaczy z bidonem, które otrzyma ekipa z najlepszym rezultatem.

Na pasy z bidonem mogą też liczyć dwie osoby, którepodadzą liczbę kalorii jaką spali wybrana drużyna (Euro lub Komórkomanii) w ciągu całej rywalizacji. Nagrodzimy osoby, które będą najbliżej prawdziwego rezultatu niezależnie od tego, którą drużynę wybiorą. Jeśli kilka osób poda taką samą liczbę, nagrodę otrzyma ta, która napisze ją jako pierwsza.

Technologia w tle

Sport sportem, ale nie można zapominać o technice! W trakcie rywalizacji będziemy sprawdzać różne akcesoria do monitorowania aktywności. Ja zaczynam od zegarka Forerunner 910XT Garmina, który testować będę przede wszystkim na basenie.

Obraz
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)