Sailboat Championship Pro zmierza do Mac App Store

Sailboat Championship Pro zmierza do Mac App Store25.02.2011 06:12
Sailboat Championship Pro zmierza do Mac App Store
Zbyszek Kowal

Nie jestem pewien, czy w Mac App Store pojawiła się już jakaś polska produkcja. Jeżeli nie, to za miesiąc ukaże się Sailboat Championship Pro. Produkcja polskiego studia Infinite Dreams zaskakuje fenomenalną grafiką.

Sailboat Championship Pro mogliście pobrać nie tak dawno za darmo podczas akcji Appvent Calendar 2010. Gra polskiego producenta była prezentowana 2 grudnia jako aplikacja dnia.

W Sailboat Championship Pro gracz wciela się w sternika łódki sportowej, która bierze udział w różnego rodzaju regatach. Ciekawostką są również wyścigi skuterów wodnych oraz bonusowych plansz, w których lata się samolotem.

411934558012178988

Już niedługo (według naszych informacji pod koniec marca) gra pojawi się również w Mac App Store. Fanów żeglarstwa, którzy zdecydują się pobrać ją na swoje makówki, z pewnością urzeknie oprawa graficzna. Opublikowany na razie jeden jedyny screenshot wygląda fenomenalnie. Zwróćcie uwagę na niesamowite detale wody.

Na razie nie wiadomo, w jakiej cenie gra pojawi się w Mac App Store. Myślę jednak, że można spodziewać się podobnych kosztów jak za edycję na iPada. Będziemy trzymać rękę na pulsie i jak tylko pojawią się kolejne informacje, opublikujemy je na naszych łamach.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)