Sailboat Championship w Mac App Store [GIVEAWAY]

Sailboat Championship w Mac App Store [GIVEAWAY]
13.03.2011 17:15
Sailboat Championship Mac
Sailboat Championship Mac
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Swego czasu pytaliśmy Was czy bylibyście zainteresowani promo kodami na gry z Mac App Store. Pomysł ten od razu przypadł wszystkim do gustu. Skoro tak, to dzisiaj mamy pierwszą porcję kodów do rozdania. Na pierwszy ogień idzie świeżutka polska produkcja Sailboat Championship!

Z pewnością kojarzycie firmę Infinite Dreams, która opublikowała w App Store takie hity jak Sky Force, Let’s Create! Pottery czy chociażby Can Knockdown. Nasi rodacy cały czas pracują nad kolejnymi produkcjami, czego efektem jest wersja Mac OS gry Sailboat Championship.

W Sailboat Championship gracz wciela się w sternika łódki sportowej, która bierze udział w różnego rodzaju regatach. Ciekawostką są również wyścigi skuterów wodnych oraz bonusowe plansze, w których lata się samolotem! Całość robi ogromne wrażenie. W szczególności ekspozycja wody (kliknijcie w zdjęcie dla powiększenia ) zapiera dech w piersi. Jeżeli i Wy tak sądzicie to grę możecie pobrać z Mac App Store w cenie 10 dolarów amerykańskich.

GIVEAWAY

Po raz pierwszy w naszej historii mamy dla Was promo kody na grę z Mac App Store. Z tego też względu dzisiejszy giveaway będzie nieco inny od poprzednich. Szansę wygrania jednego z trzech promo kodów otrzymają wszyscy!

W komentarzu pod wpisem napiszcie nam która z gier Infinite Dreams podoba się Wam najbardziej. Bardzo prosimy o uzasadnienie swojego wyboru. Trzy najfajniejsze naszym zdaniem odpowiedzi nagrodzimy kodami. Do dzieła więc drodzy Applemaniacy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji.Konkurs zakończy się w piątek  18 marca.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)