Sam Sung odchodzi z Apple'a i chce przy okazji pomóc chorym dzieciom

Sam Sung
Sam Sung
Źródło zdjęć: © pocketlint.com
Miron Nurski

07.08.2014 10:24, aktual.: 07.08.2014 14:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Amerykański koszykarz Rudy Gay ma to szczęście, że prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, dlaczego podczas meczu kilku obecnych na trybunach Polaków na widok jego koszulki podśmiewuje się pod nosem nieco głośniej niż przedstawiciele innych narodowości. Gdy jednak jesteś pracownikiem Apple'a i nazywasz się Sam Sung, musisz liczyć się z tym, że będziesz wdzięcznym obiektem do żartów na całym świecie. Ten jakże niefortunny zbieg okoliczności można jednak obrócić w atut i całkiem sensownie go wykorzystać.

Po odejściu ze sklepu Apple Store Pacific Centre w Vancouver Sam postanowił wystawić na akcji internetowej swoją koszulkę oraz kartę pracownika (prawdopodobnie plastikową). Ile może być warta niebieska koszulka z nadgryzionym jabłkiem i karta z napisem "Sam Sung" pod logo Apple'a? Okazuje się, że całkiem sporo, bo w chwili pisania tego tekstu aukcja na eBayu dobiła już do 3250 dolarów, a licytacja zakończy się dopiero 15 sierpnia.

Sam Sung - karta pracownika
Sam Sung - karta pracownika© ebay.com

Warto tutaj zaznaczyć, że zebranych pieniędzy nie zgarnie Sam Sung (ani tym bardziej Samsung), bo chce on przekazać całą zebraną kwotę organizacji non-profit Children's Wish: British Columbia & Yukon, która zajmuje się spełnianiem życzeń chorych dzieci. Piękny gest.

A co z Samem Sungiem? Tego na razie nie wiadomo, ale można być pewnym, że z takim nazwiskiem czeka go świetlana przyszłość. Wyobrażacie sobie reklamę smartfona LG z hasłem "Sam Sung poleca"?

Źródło: eBay via Pocket-lint

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)