Samochód sterowany telefonem?

Samochód sterowany telefonem?
13.10.2009 17:00
vipere
vipere
Paweł Żmuda
Paweł Żmuda

Kilka miesięcy temu w Sieci pojawiło się wideo o aplikacji do iPhone'a, która pozwala na otwarcie oraz uruchomienie samochodu. Film okazał się tylko sprytną manipulacją. Jednak developerzy aplikacji, po raz kolejny udowodnili, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Viper SmartStart to aplikacja, która naprawdę umożliwia nam sterowanie zapłonem naszego samochodu!

Viper SmartStart pozwala nam na kontrolę zapłonu, odblokowanie drzwi, otwarcie bagażnika czy zdalne użycie klaksonu w samochodzie. Wszystko odbywa się zdalnie przy użyciu sieci komórkowych - by bawić się swoim autem nie trzeba więc nawet być w jego pobliżu.

Aplikacja wygląda naprawdę interesująco. Może stać się bardzo ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy posiadają dość nowe samochody. Niestety, nie wszystko wygląda tak pięknie jak mogłoby się wydawać. By darmowa aplikacja działała w należyty sposób i tak musimy za to zapłacić. Moduł Viper SmartStart, który należy zamontować w swoim pojeździe to koszt około 300 dolarów. Jednak to nie koniec kosztów. Później trzeba płacić abonament w wysokości 30 dolarów rocznie. Cóż, jeśli ktoś chce sprawić dobre wrażenie swoim magicznym telefonem - musi liczyć się z kosztami. Z resztą, miny podrywanych kobiet mogą okazać się bezcenne.

Wszystkie niezbędne gadżety można kupić za pośrednictwem internetowej strony firmy Viper. Pamiętajcie tylko o kosztach przesyłki! Jeśli nie chcecie tyle płacić, to zawsze możecie pobawić się tak jak autor poniższego filmiku.

Więcej opisów ciekawych aplikacji - nie tylko dla iPhone'a, znajdziecie w serwisie SIMblog.pl

Źródło: www.viper.com

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)