CamTime - samowyzwalacz w Aparacie iOS‑a

fot. ModMyI
fot. ModMyI
Krystian Bezdzietny

27.08.2012 12:27, aktual.: 27.08.2012 14:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natywna aplikacja iOS-a służąca do robienia zdjęć nie jest zbytnio funkcjonalna. Jej zadanie ogranicza się wyłącznie do robienia zdjęć, ewentualnie rejestrowania wideo. Ponadto dostępne są trzy opcje: korzystanie z latarki, możliwość wyświetlenia siatki oraz aktywacja trybu HDR. A co z resztą? Poniżej dowiecie się, jak wyposażyć Aparat w samowyzwalacz.

W Cydii zadebiutowało narzędzie CamTime, które taką możliwość w naszym aparacie implementuje. Po jego zainstalowaniu na belce z narzędziami aparatu pojawi się dodatkowy przycisk służący zarządzaniu samowyzwalaczem. Wybierając tę opcję, na stosownym ekranie można określić za pomocą klawiatury dowolną liczbę sekund, po upłynięciu których nastąpi automatyczne wciśnięcie przycisku odpowiedzialnego za zrobienie zdjęcia czy rozpoczęcie rejestrowania wideo.

[solr id="simblog-pl-60722" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://simblog.pl/uncurl-czyli-zwijane-ekrany-ios-a" _mphoto="zrzut-ekranu-2012-08-26--c707df5.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2381[/block]

Narzędzie nie wymaga absolutnie żadnych konfiguracji i - jak widać - jest banalne w obsłudze. Można je zainstalować już teraz z Cydii całkowicie bezpłatnie. Wyposażanie natywnego Aparatu w dodatkowe funkcje jest znacznie lepsze niż korzystanie z różnorodnych alternatyw dostępnych w App Store.

Źródło: modmyi

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)