Samsung C3212 - dual sim na każdą kieszeń

Samsung C3212 - dual sim na każdą kieszeń

samsung-c3212-duos
samsung-c3212-duos
Katarzyna Pura
05.08.2009 14:00, aktualizacja: 05.08.2009 16:00

Po przeczytaniu tytułu posta pewnie od razu będziesz chciał się dowiedzieć, czy aby na pewno nie wyolbrzymiłam wyrażenia "na każdą kieszeń", ale myślę, że po przeczytaniu całej wiadomości stwierdzisz, że jest w porządku. Telefon co prawda nie jest spełnieniem marzeń wymagających użytkowników, którzy muszą mieć najnowsze multimedia w jednym małym urządzeniu, ale "zwykłym" potencjalnym klientom, którzy chcą mieć dwie karty w jednym telefonie na pewno przypadnie do gustu. A mowa o Samsungu C3212.

Po przeczytaniu tytułu posta pewnie od razu będziesz chciał się dowiedzieć, czy aby na pewno nie wyolbrzymiłam wyrażenia* "na każdą kieszeń"*, ale myślę, że po przeczytaniu całej wiadomości stwierdzisz, że jest w porządku. Telefon co prawda nie jest spełnieniem marzeń wymagających użytkowników, którzy muszą mieć najnowsze multimedia w jednym małym urządzeniu, ale "zwykłym" potencjalnym klientom, którzy chcą mieć dwie karty w jednym telefonie na pewno przypadnie do gustu. A mowa o Samsungu C3212.

Nowy Samsung C3212 posiada standardowe funkcje niskobudżetowego telefonu komórkowego. Niestety, żadne szczegóły odnośnie specyfikacji nie są znane - jednak tak jak wspomniałam na początku, nie możemy się spodziewać rewelacji. Nie wiadomo również czy ten model posiada aparat (z zaznaczeniem, że raczej nie).

W pierwszej kolejności telefon będzie skierowany do sprzedaży w Rosji - pod koniec lata tego roku. W innych europejskich krajach powinien się pojawić pod koniec roku. Cena telefonu wynosi 135 euro, czyli ok. 550 zł.

Źródło: GSM Arena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)