Samsung Galaxy A71: kolejny przedstawiciel serii A na wizualizacjach

Samsung Galaxy A71: kolejny przedstawiciel serii A na wizualizacjach

Samsung Galaxy A71
Samsung Galaxy A71
Źródło zdjęć: © OnLeaks / CashKaro.com
Patryk Korzeniecki
22.11.2019 10:50, aktualizacja: 22.11.2019 11:50

Samsung Galaxy A71 pojawił się na grafikach. Oto szczegóły na temat wyglądu nowego modelu.

Niedawno pisałem o Samsungu Galaxy A51. Telefon nie miał jeszcze premiery, a już słychać wieści o kolejnym przedstawicielu serii A. Dzięki OnLeaks i CashKaro ujawniony został wygląd Samsunga Galaxy A71.

Samsung Galaxy A71 to A51 na sterydach

Na grafikach z programu CAD widzimy, że Samsung Galaxy A71 nie różni się drastycznie od A51. Można nawet powiedzieć, że jest to jego większy brat bliźniak.

Samsung Galaxy A71 będzie miał praktycznie ten sam styl co niższy model, podobny ekran z otworem na aparat pośrodku i ten samu układ soczewek z tyłu w kształcie litery L. Całkowita grubość urządzenia jest całkiem spora i wynosi 9,22 mm. Jest to jednak konsekwencją zastosowania wystającego komponentu fotograficznego. Pozostałe wymiary telefonu (bez modułu aparatu) to 163,5 x 76 x 7,9 mm.

Samsung Galaxy A71
Samsung Galaxy A71© OnLeaks / CashKaro.com

Samsung Galaxy A71 zostanie wyposażony w czytnik linii papilarnych zatopiony w wyświetlaczu o przekątnej 6,7 cala.

Samsung Galaxy A71
Samsung Galaxy A71© OnLeaks / CashKaro.com

Po lewej stronie znajdziemy tackę na kartę sim, a po prawej przyciski głośności i zasilania - dosyć standardowy układ. Na dole z kolei widać głośnik i gniazdo 3,5 mm. Miło ze strony Samsunga, że nie skazał przyszłych właścicieli A71 na słuchawki bezprzewodowe.

Samsung Galaxy A71 będzie miał całkiem sporą baterię

To nie koniec wieści na temat Samsunga Galaxy A71. Według informacji zamieszczonych przez galaxyclub.nl, smartfon ma zostać wyposażony w ogniwo o pojemności 4500 mAh. Jest to o 500 mAh więcej niż w Samsungu Galaxy A51, co jest zrozumiałe - większy wyświetlacz pobiera więcej prądu, co trzeba było zrównoważyć pojemniejszym akumulatorem.

Samsung Galaxy A71
Samsung Galaxy A71© OnLeaks / CashKaro.com

Nowy model wykazuje podobieństwo do Samsunga Note 10, co może być sygnałem na próbę ujednolicenia wyglądu telefonów. Cieszę się też, że producent odszedł od wcięć i stara się zmaksymalizować efektywną powierzchnię wyświetlacza. Liczę jednak na to, że z czasem w smartfonach pojawią się aparaty schowane za wyświetlaczem, które nie będą go szpecić. Na szczęście producenci już nad tym pracują.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)