Samsung Galaxy Buds Live oficjalnie. Fasolkowe słuchawki z aktywnym tłumieniem hałasu

Samsung Galaxy Buds Live oficjalnie. Fasolkowe słuchawki z aktywnym tłumieniem hałasu
Patryk Korzeniecki

05.08.2020 16:24, aktual.: 05.08.2020 18:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung Galaxy Buds Live wprowadzają to, czego wielu użytkownikom brakowało w poprzednikach.

Samsung pokazał nowy zegarek Samsung Galaxy Watch 3, ale to nie jest jedyne akcesorium pokazane na Samsung Unpacked. Koreańczycy zaprezentowali jeszcze słuchawki w pełni bezprzewodowe.

Samsung Galaxy Buds Live - niekonwencjonalna forma i aktywne tłumienie

Samsung zdecydował się całkowicie przeprojektować tradycyjne kształty słuchawek. Owocem tego kroku są słuchawki Samsung Galaxy Buds Live o kształcie fasolki. Producent twierdzi, że specyficzna budowa pozytywnie wpłynęła na ergonomię i mają być wygodne nawet przy całodniowym noszeniu.

W strojeniu brała udział firma AKG. Co ciekawe, przetworniki 12 mm znajdujące się w słuchawkach są wspomagane przez dodatkowy kanał basowy, który ma odpowiadać za wzmacnianie niskich tonów.

Obraz

Samsung Galaxy Buds Live wyposażono w trzy mikrofony, które umożliwiają działanie funkcji aktywnego tłumienia hałasu (ANC). To znaczący krok w stosunku do Galaxy Budsów, które takiego rozwiązania były pozbawiony. Firma chwali się, że słuchawki potrafią zredukować aż 94 proc hałasu. Powinno to zagwarantować praktycznie całkowite wytłumienie dźwięków otoczenia. Zobaczymy jednak, jaka skuteczność będzie w praktyce.

Słuchawki obsługiwane są dotykowo. Mogą się przełączać między kompatybilnymi urządzeniami bez ponownego łączenia. Samsung chwali się ponadto bardzo dobrą jakością rozmów i nagrań - Galaxy Buds Live mogą być wykorzystane w roli mikrofonu, a nawet do tłumienia hałasu podczas nagrywania filmów Galaxy Note'em 20.

Obraz

Samsung Galaxy Buds Live grają przez 6 godzin na jednym ładowaniu i 15 godzin przy doładowywaniu z etui. Pięć minut ładowania wystarczy na godzinę grania.

Samsung Galaxy Buds Live - cena

Słuchawki są dostępne w Polsce i kosztują 749 złotych.

Zobacz również:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)