Samsung Galaxy Fold 2 ma mieć hybrydowy ekran łączący dobrodziejstwa dwóch materiałów

Samsung Galaxy Fold 2 ma mieć hybrydowy ekran łączący dobrodziejstwa dwóch materiałów

Samsung Galaxy Fold 2 ma mieć hybrydowy ekran łączący dobrodziejstwa dwóch materiałów
Patryk Korzeniecki
25.02.2020 15:04, aktualizacja: 25.02.2020 16:04

Samsung Galaxy Fold 2 według plotek ma dostać w końcu szklany ekran z prawdziwego zdarzenia. Tym razem bez folii ochronnej.

Samsung Galaxy Fold 2 według poprzednich przecieków ma dostać szkło UTG i możliwość obsługi rysikiem. Okazuje się, że koreański producent ma dołożyć do niego tworzywo, z którego wykonano jedną z warstw ekranu Huaweia Mate Xs.

Samsung Galaxy Fold 2 może dostać najwytrzymalszy ekran ze składaków

Nadchodzący składany smartfon Samsunga, według informacji IThome, ma być wykonany z warstwy poliamidowego plastiku i ultracienkiego szkła. Oba materiały prawdopodobnie zostaną połączone w podobny sposób jak warstwy wyświetlacza Mate Xs - za pomocą optycznie obojętnego kleju.

Samsung Galaxy Fold 2 ma mieć szklaną taflę umieszczoną jako wierzchnią warstwę, a nie jak Galaxy Z Flip - pod warstwą folii. Taka konstrukcja pozwoliłaby na zastosowanie rysika, o czym pisałem już w jednym z poprzednich tekstów. Nie jest to możliwe w przypadku obecnych konstrukcji z powodu bardzo miękkiej powierzchni, którą można zarysować paznokciem.

Przyznam, że jest to intrygująca informacja. Po ściemie ze szkłem w Samsungu Galaxy Z Flip może doczekamy się prawdziwie szklanego ekranu w składanym smartfonie. Mam tylko nadzieję, że producent nie wywinie kolejnego numeru.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)