Samsung Galaxy Fold dostępny w abonamencie. Specjalne warunki odbioru smartfona w Polsce

Samsung Galaxy Fold dostępny w abonamencie. Specjalne warunki odbioru smartfona w Polsce

Samsung Galaxy Fold do kupienia w abonamencie
Samsung Galaxy Fold do kupienia w abonamencie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Michał Skorupka
16.10.2019 12:53, aktualizacja: 16.10.2019 17:03

Już w najbliższy piątek 18 października do sprzedaży trafi Samsung Galaxy Fold. Jak informują krajowi operatorzy, pierwszy w Polsce smartfon z elastycznym ekranem będzie dostępny w abonamencie. Odbiór urządzenia będzie możliwy jednak tylko na specjalnych warunkach.

Galaxy Fold po raz pierwszy został zaprezentowany w lutym tego roku, podczas targów MWC 2019 w Barcelonie. Smartfon od Samsunga wzbudził ogromne zainteresowanie ze względu na swój wyjątkowy, elastyczny ekran. Koreańska firma premierę urządzenia planowała na czerwiec, jednak z przyczyn technicznych musiała przełożyć ją na później.

Jak się okazało, testowe egzemplarze ekranów nie spełniały oczekiwań. Samsung przeprojektował osłonę wyświetlacza oraz zawias i poinformował, że urządzenie wróci w późniejszym terminie. Po wprowadzonych zmianach, Galaxy Fold trafił do sprzedaży na niektóre rynki. Teraz będzie można kupić go również w naszym kraju. Polska premiera smartfona przewidziana jest na piątek, 18 października 2019 roku.

Galaxy Fold dostępny w abonamencie

Samsung Galaxy Fold został wyceniony na 9000 złotych. Wysoka kwota nie powinna spowodować, że klienci tłumnie ruszą do salonów, na pewno znajdą się jednak tacy, którzy będą chcieli mieć w swojej kolekcji smartfona z elastycznym wyświetlaczem.

Urządzenie będzie dostępne w ofercie naszych rodzimych operatorów. Możliwość zakupu drogiego sprzętu bez umowy oraz w abonamencie potwierdziły sieci Orange, Play, Plus i T-mobile. Można się spodziewać, że smartfona nie zakupimy za symboliczną złotówkę. Kwota abonamentu może oscylować wokół 250 złotych za miesiąc przy kilkutysięcznej wpłacie początkowej.

Folda nie kupimy przez internet z dostawą do domu. Aby korzystać z nowego urządzenia, będziemy musieli osobiście pofatygować się do salonu. Jak informuje firma Play, chętni będą musieli wybrać się do jednego z czterech salonów, gdzie pracownik firmy Samsung przed przekazaniem telefonu w ręce klienta, przeszkoli go z podstaw obsługi nowego sprzętu.

Odbiór smartfonów Galaxy Fold kupionych w sieci Play możliwy będzie w punktach zlokalizowanych w Warszawie (Westfield Arkadia, Galeria Mokotów), Gdańsku (Galeria Bałtycka) oraz Łodzi (Manufaktura). Mieszkańcy pozostałych rejonów polski będą musieli liczyć się z podróżą do jednego z wyżej wymienionych miast.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)