Samsung Galaxy Fold zmierza do Polski. Składany smartfon kupisz jeszcze w październiku

Samsung Galaxy Fold zmierza do Polski. Składany smartfon kupisz jeszcze w październiku
Miron Nurski

03.10.2019 09:51, aktual.: 03.10.2019 11:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czekasz na pierwszy smartfon Samsunga ze składanym ekranem? Tak się szczęśliwie złożyło, że w polskich sklepach będzie go można dostać już za kilkanaście dni.

Przypomnijmy, że sprzedaż Folda - początkowo tylko w Korei - ruszyła 6 września. Stopniowo rozszerzana jest o kolejne kraje, a lada moment dołączy do nich Polska.

Samsung Galaxy Fold w Polsce: data startu sprzedaży

Samsung oficjalnie ujawnił, że sprzedaż w naszym kraju ruszy 18 października. W tym samym czasie Fold zadebiutuje także w Szwecji, Finlandii, Danii, Norwegii, Hiszpanii oraz Szwajcarii.

1,5 miesiąca po globalnej premierze to naprawdę dobry wynik jak na produkt poniekąd eksperymentalny. Choć oczywiście trzeba mieć na uwadze, że początkowe plany zakładały start sprzedaży w kwietniu.

Galaxy Fold: cena w Polsce nie jest jeszcze znane

Na razie nieznane są w zasadzie żadne szczegóły na temat oferty, choć można oczekiwać, że w Galaxy Fold będzie sprzedawany - podobnie jak w innych krajach - w zestawie ze słuchawkami Galaxy Buds o wartości ok. 600 zł.

Obraz

Europejska cena Galaxy Folda w wersji 4G to 1999 euro, co daje po przeliczeniu 8690 zł. Cenę w Polsce powinniśmy poznać w przyszłym tygodniu.

Przypomnę, że Galaxy Fold to smartfon z 7,3-calowym składanym ekranem wewnętrznym oraz 4,6-calowym zewnętrznym. Odziedziczył on sporo funkcji po Galaxy S10, w tym potrójny aparat główny czy ładowanie zwrotne PowerShare. Urządzenie sprzedawane jest w wersji z 12 GB pamięci RAM.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)