Galaxy Note 7 z podwójnym aparatem? Niewykluczone

Galaxy Note 7 z podwójnym aparatem? Niewykluczone

Galaxy Note 7 z podwójnym aparatem? Niewykluczone
Marek Pruski
02.06.2016 14:06, aktualizacja: 02.06.2016 16:07

Zdjęcie które widzicie poniżej to fotomontaż, ale jeśli taka wizja wam się podoba, to są realne szanse, że wkrótce takiego smartfona będziecie mogli kupić.

Kolejne plotki

Jak donosi chiński serwis branżowy Zol, Samsung planuje oprócz zwykłej wersji nowego smartfona serii Galaxy Note, wypuścić na rynek także wersję Edge. Co więcej, ta wersja ma być wyposażona nie tylko w zakrzywiony po obu stronach ekran, ale również w dwa obiektywy aparatu z tyłu urządzenia.

Jak wiemy, Samsung najprawdopodobniej przeskoczy o jeden w numeracji i kolejny przedstawiciel serii Note będzie nazywał się Note 7, a nie Note 6. Czy jednak Koreańczycy faktycznie oprócz przeskoku o 2 w górę, zwiększą też liczbę aparatów? Niewykluczone.

Galaxy Note 5
Galaxy Note 5© Samsung

Największym konkurentem Samsunga jest Apple – widać to gołym okiem, i mówią o tym też statystyki. Jeśli Apple, zadecyduje o tym, że nowy iPhone Pro będzie wyposażony w dwa aparaty, to koniec końców zgarnie on dość dużą klientelę.

Jeśli plotki o iPhonie Pro się potwierdzą, Samsung nie będzie miał innego wyjścia jak przygotować bezpośredniego konkurenta. A tym może być właśnie Galaxy Note 7 edge.

Oby był szerokokątny

Dwa aparaty? Jak dla mnie bomba. Przykładowo aparat z szerokokątnym obiektywem w LG G5 to prawdziwy killer-feature, który robi naprawdę wspaniałą robotę. Też chciałbym żeby Samsung postawił na taki właśnie aparat.

Wszystkie te informacje warto jednak traktować z dozą dystansu, znacznie większą niż tą do specyfikacji, którą można łatwiej przewidzieć. Jak wiemy z przecieków, na pokładzie znaleźć może się:

Czy Samsung faktycznie pójdzie w ślady konkurentów i postawi na podwójny aparat? Tego dowiemy się najpewniej latem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)