Samsung Galaxy Pro trafia do Polski

Samsung Galaxy Pro trafia do Polski

Samsung Galaxy Pro
Samsung Galaxy Pro
Tomasz Hamryszak
06.07.2011 16:01, aktualizacja: 06.07.2011 18:01

Na początku marca br. Samsung oficjalnie zaprezentował nowego biznesowego smartfona z popularnej serii Galaxy. Model Galaxy Pro po kilku miesiącach przygotowań właśnie trafił także na polski rynek. Co nam zaoferuje?

Samsung Galaxy Pro swoją stylistyką nawiązuje do znanej linii telefonów BlackBerry. Elementem charakterystycznym jest dotykowy 2,8-calowy ekran w orientacji poziomej oraz pełna, czterorzędowa klawiatura QWERTY umieszczona zaraz pod nim.

Fizyczna klawiatura nie jest jednak jedynym atutem urządzenia. Smartfon może pochwalić się procesorem o taktowaniu 800 MHz, łącznością WiFi oraz HSPA. Całość zarządzana jest przez system Android 2.2 wraz z nakładką TouchWiz.

Pełna specyfikacja techniczna Samsunga Galaxy Pro:

Obraz

Oto jak Samsung prezentuje swój najnowszy model:

GALAXY Pro to najnowsza propozycja firmy Samsung dla użytkowników biznesowych. Smartfon oferuje szerokie możliwości i bogate zaplecze systemu operacyjnego Android oraz wygodę obsługi zarówno poprzez ekran dotykowy, jak i pełną klawiaturę QWERTY.

(…)

Smartfon oferuje bezpieczną transmisję danych przez WiFi dzięki Cisco Compatible Extension, zgodność ze standardem VPN, co gwarantuje szyfrowane połączenie z firmową siecią oraz możliwość zarządzania urządzeniem i jego bezpieczeństwem z pomocą rozwiązań Sybase Afaria.

Korzystanie z dokumentów firmowych dodatkowo wspiera klient poczty ActiveSync, natomiast Think Free Office pozwala na tworzenie, przeglądanie i edytowanie plików w popularnych formatach biurowych. Zarządzanie wpisami do kalendarza i wiadomościami z różnych źródeł – czy to poczty elektronicznej, SMS-ów lub też serwisów społecznościowych – ułatwia Social Hub w rozbudowanej wersji Premium.

Oprócz wbudowanych funkcji, Samsung GALAXY Pro oferuje dostęp do bogatego zaplecza aplikacji w postaci Android Market oraz Samsung Apps. Dzięki dostępności pakietu dla programistów Google Android możliwe jest również stworzenie własnych aplikacji, lub dostosowanie funkcjonalności telefonu do potrzeb firmy.

Samsunga Galaxy Pro można znaleźć w ofercie sieci Plus w sugerowanej cenie detalicznej 879zł.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)