Samsung Galaxy S10 powoli dostaje aktualizację do Androida 10

Samsung Galaxy S10 powoli dostaje aktualizację do Androida 10

TY Lim / Shutterstock.com
TY Lim / Shutterstock.com
Patryk Korzeniecki
28.11.2019 15:55, aktualizacja: 28.11.2019 16:56

Samsungi Galaxy serii S10 niedługo dostaną aktualizację Androida do nowszej wersji. Na tę chwilę jednak mogą ją pobrać tylko wybrańcy.

Samsung regularnie aktualizuje swoje produkty, a najlepszym wsparciem cieszą się oczywiście modele flagowe. Ptaszki ćwierkają, że telefony najnowszej generacji niedługo będą zaktualizowane do 10 wersji Androida.

Samsung aktualizuje Galaxy S10 do Androida 10

Samsung właśnie wydał stabilną aktualizację do Androida 10 dla serii Galaxy S10. Uaktualnienie ma oznaczenie G97 XXU3BSKO i pojawiło się w Niemczech. Najprawdopodobniej pierwsi dostają ją Ci, którzy brali udział w programie One UI 2.0 beta.

Jak donosi serwis SamMobile, oprócz aktualizacji samego systemu do wyższej wersji aktualizacja wprowadza grudniowe poprawki bezpieczeństwa.

Nowa aktualizacja na Samsungu serii Galaxy S10
Nowa aktualizacja na Samsungu serii Galaxy S10© SamMobile.com

Nie jest znana dokładna data, kiedy zostanie wydana w następnych krajach, ani kiedy dostaną ją nowi użytkownicy. Na tę chwilę muszą cieszyć się Androidem 9 Pie. Możliwe jednak, że nastąpi to już w styczniu - to przynajmniej sugerują oficjalne mapy aktualizacji Samsunga.

Jeśli rezydujesz w Niemczech i brałeś udział w programie beta One UI 2.0, to możesz się nagrodzić aktualizacją. Po wybraniu odpowiedniej opcji w menu aktualizacji zostanie ona pobrana na urządzenie i zainstalowana. Nowy system dostępny jest na modele S10e, S10 i S10+.

Oprogramowanie mimo wszystko może zawierać pewne błędy. Różne scenariusze pisze życie - więc zaleca się zrobić kopię zapasową danych z telefonu. W dzisiejszych czasach często urządzenie nie jest najcenniejsze - a najcenniejsze wtedy są dane na nim. Sami przyznacie, że głupio stracić wspomnienia i wiadomości z powodu aktualizacji.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)