Samsung Galaxy S10: firma przygotowała dwie nowe promocje [#wSkrócie]

Samsung Galaxy S10: firma przygotowała dwie nowe promocje [#wSkrócie]

Samsung Galaxy S10: firma przygotowała dwie nowe promocje [#wSkrócie]
Mateusz Żołyniak
05.06.2019 09:57, aktualizacja: 05.06.2019 13:36

Polski oddział Samsunga wystartował z dwoma promocjami, które mają zachęcić klientów do wyboru urządzeń z linii Galaxy S10.

Samsung do wyboru modeli Galaxy S10, Galaxy S10+ lub Galaxy S10e zachęca dwoma promocjami - "Odkup Wiosna" oraz "Samsung Care+ Ubezpieczenie". Obie potrwają do 28 lipca 2019 roku. W ich ramach klienci mogą liczyć na voucher obniżający cenę smartfonu oraz 3-miesięczne ubezpieczenie (z opcją płatnego przedłużenia).

Z promocyjnych ofert można skorzystać kupując smartfony z linii Galaxy S10 za pośrednictwem salonów Samsung Brand Store oraz sieci wybranych partnerów handlowych.

Samsung Polska:

[b]Promocja Odkup Wiosna[/b]Promocja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy kupując najnowszy flagowiec z linii Galaxy S10 zdecydują się odsprzedać stary smartfon. Aby skorzystać z promocji należy zakupić Samsung Galaxy S10e, S10 lub S10+ u partnerów handlowych, których lista wskazana jest w Regulaminie promocji w dniach od 27 maja do 28 lipca 2019, aktywować urządzenie do 31 lipca 2019.

Kolejnym krokiem jest zalogowanie się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung i pobranie specjalnego vouchera w ciągu 14 dni od daty aktywacji urządzenia. O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszeń. Klient może zrealizować voucher w ramach sprzedaży smartfonu będącego jego własnością w ramach Odkupu przez 7 dni od daty pobrania, jednak nie dłużej niż do dnia 31 sierpnia 2019 roku do godz. 23.59. Voucher zwiększa cenę odsprzedawanego przez klienta smartfona o 350zł, niezależnie od wartości urządzenia.

[b]Promocja Samsung Care+ Ubezpieczenie[/b]Kupując smartfon z linii Galaxy S10 pomiędzy 27 maja a 28 lipca można skorzystać również z promocji Samsung Care+ Ubezpieczenie. W jej ramach konsumenci otrzymają bezpłatne 3-miesięczne ubezpieczenie wyświetlacza. Aby skorzystać z oferty należy aktywować urządzenie do 31 lipca 2019, a następnie zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung i w terminie do 29 dni od dnia aktywacji smartfonu wypełnić znajdujący się tam formularz.

Ubezpieczenie można samodzielnie przedłużyć na okres 9 miesięcy za dodatkową opłatą.

Więcej na temat oferty (w tym jej regulamin) można znaleźć na stronie Samsunga.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)