Samsung Galaxy S10 i S10+ w całej okazałości. Wyciekła seria zdjęć

Samsung Galaxy S10 i S10+ w całej okazałości. Wyciekła seria zdjęć

Samsung Galaxy S10 i S10+
Samsung Galaxy S10 i S10+
Źródło zdjęć: © allaboutsamsung.de
Miron Nurski
24.01.2019 12:01, aktualizacja: 24.01.2019 13:59

Z planu prezentacji Galaxy S10 Samsung spokojnie może wykreślić część dotyczącą wyglądu. Dwie wersje nadchodzącego flagowca miały sesję zdjęciową prawie miesiąc przed premierą. A jej efekty trafiły do sieci.

Wygląd Galaxy S10 nie jest wielką tajemnicą już od dawna. Dotychczas musieliśmy się jednak posiłkować kiepskiej jakości fotkami oraz mniej i bardziej wiernymi wizualizacjami. Teraz jeden z najbardziej oczekiwanych smartfonów ostatnich lat pojawił się na zdjęciach z prawdziwego zdarzenia.

Samsung Galaxy S10 i S10+ na zdjęciach

Galerię niezłej jakości zdjęć nadchodzącego smartfonu opublikował serwis AllAboutSamsung.

Wyciek potwierdza, że flagowiec dostanie ekran ze znacznie zmniejszonym obramowaniem oraz otworem na przedni aparat. W Galaxy S10 kamerka do selfie ma być pojedyncza, a w S10+ podwójna. Wygląda więc na to, że mniejszy model będzie tym ładniejszym.

Samsung Galaxy S10 i S10+ z otworami w ekranach
Samsung Galaxy S10 i S10+ z otworami w ekranach© allaboutsamsung.de

Zdjęcie tylnych paneli potwierdza, że oba warianty będą miały potrójny aparat główny. Ten - według przecieków - ma mieć obiektywy o różnych ogniskowych (szerokokątny, ultraszerokokątny i teleobiektyw). Czytnik linii papilarnych ma być zintegrowany z ekranem, więc po raz pierwszy od czasu S8 zabraknie go na pleckach.

Samsung Galaxy S10 i S10+ mają mieć potrójne aparaty
Samsung Galaxy S10 i S10+ mają mieć potrójne aparaty© allaboutsamsung.de

Od siebie dodam, że podoba mi się, iż obramowanie aparatu najwidoczniej będzie czarne we wszystkich wariantach kolorystycznych. Niesymetrycznie rozlokowane obiektywy nie będą się dzięki temu rzucały w oczy, jak ma to miejsce w Note 9.

Dolna krawędź Galaxy S10 i S10+ do samsungowa klasyka: głośnik, mikrofon, port ładowania i gniazdo słuchawkowe.

Gniazdo słuchawkowe ma pozostać na swoim miejscu
Gniazdo słuchawkowe ma pozostać na swoim miejscu© allaboutsamsung.de

Dookoła głośnika widać otoczkę przypominającą tackę na kartę SIM. Źródło wycieku precyzuje jednak, że sfotografowane telefony są po prostu fabrycznie zafoliowane.

Poniżej możecie przejrzeć resztę zdjęć.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Galaxy S10 prezentuje się nieźle, choć zachowawczo

Przód jest bardzo urokliwy dzięki małym ramkom oraz zakrzywionym krawędziom. Otwór na przedni aparat psuje nieco efekt, ale zdaje się rzucać w oczy mniej niż duże wcięcia w konkurencyjnych smartfonach.

Żałuję tylko, że Samsung nie postanowił pójść na całość i nie przygotował czegoś kompletnie świeżego. Tylny panel niewiele zmienił się od czasu Galaxy S6, który miał premierę w 2015 roku. Bo - umówmy się - dołożenie większej liczby obiektywów to żadna zmiana.

Ptaszki ćwierkają jednak, że firma może przygotować kilka ciekawych wariantów kolorystycznych i wykończeniowych. Oby, bo te powielane w nieskończoność tylne panele w samsungach zdążyły mi się już przejeść.

Przypominam, że premiera Galaxy S10 odbędzie się 20 lutego. Zainteresowanych odsyłam do podsumowania przecieków.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (90)