Samsung Galaxy S11+ jednak może być ładniejszy. Oby

Samsung Galaxy S11+ jednak może być ładniejszy. Oby

Samsung Galaxy S11+ może wyglądać lepiej niż na wizualizacjach
Samsung Galaxy S11+ może wyglądać lepiej niż na wizualizacjach
Źródło zdjęć: © twitter.com/OnLeaks / CashKaro.com
Miron Nurski
29.11.2019 14:17, aktualizacja: 29.11.2019 15:17

Jeśli wierzyć ostatnim przeciekom, nie powinniśmy wierzyć wcześniejszym przeciekom. Jest szansa na to, że Galaxy S11+ jednak będzie ładniejszy.

Ostatnio pisaliśmy o wizualizacjach, które mają zdradzać wygląd Galaxy S11+. Wywołały one spore kontrowersje, gdyż smartfon - delikatnie mówiąc - nie wygląda na nich na najurodziwszy.

Największa fala krytyki spłynęła na ulokowany z tyłu moduł aparatu. I wcale nie gigantyczny rozmiar jest największym problemem. Według tego przecieku, wszystkie otwory na obiektywy i sensory - których ma być łącznie aż osiem - miałyby być rozlokowane bez składu i ładu. Bez choćby najmniejszego poszanowania dla symetrii.

Czy aparat Galaxy S11+ naprawdę będzie wyglądał tak źle?

Finalny wygląd Samsunga Galaxy S11+ może być inny

Tak twierdzi inny popularny "leaker" - Ice universe. Dostarczane przez niego przecieki są zazwyczaj mało konkretne, ale wiarygodne. Według niego, wysepka z aparatem w prawdziwym Galaxy S11+ jest "schludna i nie taka nieuporządkowana".

O tym, że wcześniejsze przecieki są błędne, świadczyć ma brak widocznego prostokątnego obiektywu. Ice universe zwraca uwagę na to, że inne peryskopowe teleobiektywy 5x (a taki ma trafić do S11+) w smartfonach konkurencji zawsze są prostokątne, co ma zapewnić lepszy przepływ światła.

Osobiście kształtem soczewki jakoś specjalnie bym się nie sugerował, bo teoretycznie może być maskowany od zewnątrz, by wygląd wszystkich obiektywów był ujednolicony. Faktem jest jednak, że gdy Samsung we wrześniu zapowiadał swój teleobiektyw, ten na wizualizacjach faktycznie ma formę prostokąta.

카메라모듈이 누웠다? 폴디드 줌 실체 공개/相机模块躺下了?揭开折叠变焦的面纱 [삼성전기 Everywhere #9] [ENG/CN SUB]

Tak czy inaczej, Ice universe w innym tweecie przekonuje, że Galaxy S11+ finalnie będzie o wiele ładniejszy niż na wizualizacjach i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Oby.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)