Samsung Galaxy S22. Gigant szykuje fotograficzną bestię

Samsung Galaxy S22. Gigant szykuje fotograficzną bestię

Wyciekł wygląd telefonu Samsung Galaxy S22 Ultra
Wyciekł wygląd telefonu Samsung Galaxy S22 Ultra
25.07.2021 11:36, aktualizacja: 25.07.2021 13:51

Zaskoczenia i rewolucji raczej nie będzie. Jeżeli rendery, które krążą po sieci, okażą się prawdziwe, czeka nas tradycyjna ewolucja.

Jeśli wierzyć plotkom, a tych widzieliśmy już naprawdę sporo, nowe smartfony Samsunga pojawią się w trzech wariantach: Galaxy S22, Galaxy S22+ i Galaxy S22 Ultra. Najbardziej wypakowanym będzie, tradycyjnie ten ostatni. Aparat, który zostanie w nim zamontowany ma posiadać zawrotne 200 Mpix i powstał przy współpracy Samsunga z Olympusem. Z przecieków dowiadujemy się również, jak Galaxy S22 Ultra ma wyglądać.

Wyciekł wygląd telefonu Samsung Galaxy S22 Ultra
Wyciekł wygląd telefonu Samsung Galaxy S22 Ultra

Na pierwszy rzut oka większych zmian nie widać. Najbardziej widoczny jest wygląd wyspy z obiektywami. Reszta pozostaje taka, jaka była. Samsungowa klasyka.

Co z aparatami w Galaxy S22 i S22+? Prawdopodobnie otrzymają aparat główny 50 Mpix oraz dwa sensory 12 Mpix, uzbrojone w obiektywy: ultraszeroki i tele. Ten ostatni o 3-krotnym przybliżeniu optycznym.

Kolejne doniesienia głoszą, że najmniejszy z rodziny Galaxy S22 będzie nieco mniejszy od S21. Co wiemy jeszcze? W serwisie Gizmochina możemy przeczytać o powrocie do chłodzenia telefonu komorą parową. Sercem będzie prawdopodobnie nowy Exynos, który połączy siły z układem graficznym AMD.

Samsung zamierza pokombinować z ładowaniem serii Galaxy S22. Te mają (w końcu!) doczekać się przewodowej mocy 65W (w miejsce obecnej 25W) i przyspieszonego ładowania bezprzewodowego.

Jak na telefony, które mają zadebiutować nie wcześniej niż w styczniu 2022 r., otrzymaliśmy sporo informacji.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)