Samsung Galaxy S7 na pierwszych renderach!

Galaxy S6
Galaxy S6
Źródło zdjęć: © Samsung
Miron Nurski

07.12.2015 17:11, aktual.: 09.08.2016 10:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli Galaxy S7 zadebiutuje podczas targów MWC 2016 - a wszystko na to wskazuje - od jego premiery dzieli nas już tylko 2,5 miesiąca. Najwyższa pora na konkretniejsze wycieki dotyczące wyglądu nadchodzącego flagowca.

Nie jest tajemnicą, że firmy zajmujące się produkcją pokrowców i innych akcesoriów poznają szczegóły dotyczące designu nowych urządzeń na długo przed resztą świata. Przygotowanie tego typu dodatków trwa, a do dnia premiery danego modelu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Jeden z producentów mobilnych akcesoriów - ITSkins - postanowił podzielić się otrzymanymi od Samsunga renderami Galaxy S7 z redakcją GSMAreny.

Render Samsunga Galaxy S7
Render Samsunga Galaxy S7© ITSkins / GSMArena

Wygląda na to, że na designerską rewolucję nie mamy co liczyć. Model 3D bardzo przypomina Galaxy S6, choć nie zabrakło kilku widocznych na pierwszy rzut oka różnic. Na zaoblonej ramce nie widać charakterystycznego dla S-szóstki ścięcia, a przycisk Home zmienił kształt z eliptycznego na bardziej prostokątny.

Render Samsunga Galaxy S7
Render Samsunga Galaxy S7© ITSkins / GSMArena

Wspomniane źródło udostępniło także szczegółowe wymiary Galaxy S7, który ma być dostępny w dwóch rozmiarach:

  • Galaxy S7 - 143,37 x 70,8 x 6,94 mm;
  • Galaxy S7 Plus - 163,32 x 82,01 x 7,82 mm.

O ile gabaryty mniejszego wariantu pokrywałyby się mniej więcej z tymi, którymi cechuje się S6 (143,4 x 70,5 x 6,8 mm), o tyle model nazywany roboczo "Plusem" ma być znacznie większy niż S6 edge+ (154,4 x 75,8 x 6,9 mm). Jeśli dane te się potwierdzą, Galaxy S7 będzie dostępny w wersjach z ok. 5,1- i 6-calowymi ekranami. Co z wariantem edge? Tego na razie nie wiadomo.

Render Samsunga Galaxy S7
Render Samsunga Galaxy S7© ITSkins / GSMArena

Na ile wiarygodne są te doniesienia? Cóż, producenci akcesoriów to w ostatnim czasie najrzetelniejsze źródło przecieków z mobilnego świata. To dzięki nim zresztą poznaliśmy wygląd Galaxy S6 na kilka tygodni przed premierą. Warto też przypomnieć, że stojąca za dzisiejszym wyciekiem firma ITSkins miała spory udział w przepremierowym ujawnieniu wyglądy szóstej S-ki.

Render pokrowców do Galaxy S6 udostępniony przedpremierowo przez firmę ITSkins
Render pokrowców do Galaxy S6 udostępniony przedpremierowo przez firmę ITSkins

Z punktu widzenia twórców smartfonów jest to wygodny kanał do puszczania w świat kontrolowanych wycieków (bo chyba nikt nie wątpi w to, że takie zjawisko ma miejsce). Biorąc pod uwagę, że mówimy o firmie, która ma już na swoim koncie sprawdzony przeciek, wygląda na to, że z grubsza wiemy już, jak będzie się prezentować Galaxy S7. Teraz pozostaje tylko czekać, aż niezależni projektanci zgodnie z tradycją oteksturują rendery.

Źródło: ITSkins via GSMArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także