Samsung Galaxy S9, Galaxy S9+ i Galaxy Note 9 z One UI 2.0 i lepszymi zdjęciami

Samsung Galaxy S9, Galaxy S9+ i Galaxy Note 9 z One UI 2.0 i lepszymi zdjęciami

Samsung Galaxy S9, Galaxy S9+ i Galaxy Note 9 z One UI 2.0 i lepszymi zdjęciami
Źródło zdjęć: © fot. Redakcja
Klaudia Stawska-Magdziak
01.12.2019 07:15, aktualizacja: 01.12.2019 08:15

Samsung nie zapomniał o starszych modelach swoich smartfonów i powiadomił, że aktualizacja do Androida 10 z One UI 2.0 zostanie udostępniona również starszym smartfonom. Oznacza to przede wszystkim duże usprawnienie dla aparatów.

Pierwsze telefony z rodziny Samsung Galaxy S10 otrzymały już stabilną wersję systemu Android 10, a teraz producent zapowiada, że aktualizacja do najnowszej wersji trafi również na starsze modele flagowców. Użytkownicy mogą liczyć na to, że, kiedy zakończą się beta testy nowego systemu Android 10 z nakładką One UI 2.0, aktualizacja trafi również na smartfony Samsung Galaxy S9, Galaxy S9+ i Galaxy Note 9.

Samsung Galaxy S9, Galaxy S9+ i Galaxy Note 9 będą robić lepsze zdjęcia

Niedawno Samsung Galaxy S9, Galaxy S9+ i Galaxy Note 9 otrzymały tryb nocny do aplikacji aparatu, dzięki czemu w teorii robią znacznie lepsze zdjęcia nocą. Aktualizacja została udostępniona użytkownikom w tym samym czasie, w którym trafiła ona na telefony z rodziny Galaxy S10.

Zobacz też: Samsung Galaxy Fold - premiera składanego smartfona

Najnowsza aktualizacja, która ma trafić wraz z Androidem 10 z One UI 2.0 ma rozszerzyć działanie trybu nocnego na pozostałe kamery - teleobiektyw oraz przedni aparat do selfie. Zgodnie z informacjami podanymi przez producenta, smartfony z rodziny Galaxy S9 mają otrzymać opisywane wsparcie w lutym 2020 roku.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)