Samsung Galaxy Tab Luxury Edition za nieco ponad 3000 zł!

Samsung Galaxy Tab Luxury Edition za nieco ponad 3000 zł!12.12.2010 19:08
Samsung Galaxy Tab Luxury Edition
Samsung Galaxy Tab Luxury Edition
Jakub Płaza

Samsung Galaxy Tab na dobre zadomowił się na światowym rynku. Zaryzykuję stwierdzenie, że nawet bardzo dobrze, gdyż w ręce odbiorców trafiło już ponad milion egzemplarzy tabletu. Samsung postanowił polepszyć ten wynik, wprowadzając wersję luksusową - Samsung Galaxy Tab Luxury Edition.

Jeżeli spodziewacie się fajerwerków, będziecie zawiedzeni. Nie ma zmian w specyfikacji, nie ma złoceń, diamentów czy dodatkowych aplikacji. Jest za to skórzany pokrowiec i słuchawka Bluetooth. No cóż, lepsze to niż nic, chociaż…

Za dodatkowy "luksus" trzeba zapłacić 990 dolarów, czyli 3019 zł. Wersja podstawowa kosztuje dokładnie 2999 zł. Niestety, nie wiadomo, czy Luxary Edition trafi do Polski i ile ewentualnie będzie kosztować.

Samsung wymyślił ciekawy sposób na polepszenie wyników sprzedaży swojego tabletu. Czyżby plan sprzedaży 1,5 miliona sztuk do końca roku okazał się niemożliwy do zrealizowania? Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem Luxury Edition, możecie to zrobić od 15 grudnia 2010 do 31 stycznia 2011.

Źródło: Unwired view

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)