Samsung Galaxy Tab oficjalnie w Erze! [cennik]

Samsung Galaxy Tab oficjalnie w Erze! [cennik]

Samsung Galaxy Tab w Erze
Samsung Galaxy Tab w Erze
Mateusz Żołyniak
28.10.2010 15:50, aktualizacja: 28.10.2010 17:50

Sieć Era poinformowała dzisiaj, że pierwsze egzemplarze tabletu Samsung Galaxy Tab trafiły już do salonów i sklepów sieci. W jakich taryfach i w jakiej cenie będzie dostępny pierwszy tablet Samsunga z Androidem na pokładzie?

Samsung Galaxy Tab będzie oferowany klientom biznesowym wraz z dwoma taryfami blueconnect przeznaczonymi do transmisji danych. W zależności od wybranego abonamentu klient będzie mógł kupić urządzenie w cenie już od 1 zł netto. Szczegóły poniżej:

(wysokość abonamentu netto - cena tabletu w umowie na 24/36 miesięcy)

  • Abonament 89 zł - 799 zł / 299 zł
  • Abonament 129 zł - 399 zł / 1 zł

W ramach abonamentów klienci otrzymają limit transferu danych 4 GB lub 15 GB. Dodatkowo abonenci sieci Era mogą korzystać za darmo, po za limitem transmisji danych, z punktów dostępowych Hotspot znajdujących się na terenie całego kraju. Ich szczegółowa mapa znajduje się na stronie www.mapa.era.pl.

Urządzenie będzie dostępne także w taryfach Nowa Firma oraz Pakiet dla Biznesu, a od 4 listopada również w ofercie dla klientów indywidualnych. Szczegółowy cennik podamy, gdy tylko zostanie on ujawniony. Mamy tylko nadzieję, że ceny Galaxy Tab w ofercie dla klientów indywidualnych będą zbliżone do tych z oferty biznesowej...

Źródło: informacja prasowa Era

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)