Samsung Galaxy Tab oficjalnie w Polsce

Samsung Galaxy Tab oficjalnie w Polsce

Samsung Galaxy Tab
Samsung Galaxy Tab
Mateusz Żołyniak
29.10.2010 11:19, aktualizacja: 29.10.2010 13:19

Paweł pisał dzisiaj o prawdopodobnym tańszym odpowiedniku Samsunga Galaxy Tab. Ja dodam, że firma Samsung właśnie wprowadziła oficjalnie na nasz rynek ten model.

Paweł pisał dzisiaj o prawdopodobnym tańszym odpowiedniku Samsunga Galaxy Tab. Ja dodam, że firma Samsung właśnie wprowadziła oficjalnie na nasz rynek ten model.

Galaxy Tab P1000 w polskich sklepach pojawi się na przełomie października i listopada, a jego oficjalna cena detaliczna to 2999 zł.

Więcej o samym modelu dowiecie się z poniższej notki prasowej:

Oparty na najnowszej odsłonie platformy Android pierwszy tablet w portfolio firmy Samsung – Galaxy Tab, na przełomie października i listopada zagości na polskim rynku. Duży, 7-calowy ekran dotykowy, mocny procesor 1 GHz, dostęp do szybkich technologii transferu danych, jak W-Fi 802.11 n, Bluetooth 3.0, HSUPA/HSDPA, przeglądarka z obsługą Flash oraz charakterystyczne dla najnowszych smartfonów Samsung narzędzie Social Hub sprawiają, że Galaxy Tab jest w pełni multizadaniowym i niezawodnym rozwiązaniem.

Poręczny tablet łączy w sobie funkcje do tej pory zarezerwowane dla netbooków, zaawansowanych smartfonów i przenośnych odtwarzaczy multimediów. Wachlarz zastosowań Galaxy Tab można dowolnie modyfikować dzięki dostępowi do sklepów z aplikacjami Samsung Apps oraz Android Market.

Zaawansowane zaplecze sprzętowe Galaxy Tab stanowi doskonałe uzupełnienie dla możliwości platformy Android. Natomiast dostęp do usług Google oraz autorskie rozwiązania w oprogramowaniu Samsung m.in. zestaw narzędzi odpowiedzialnych za integracje danych i kanałów w obszarze komunikacji – Social Hub, e-książek i e-czasopism – Readers Hub oraz muzyki – Music Hub pozwolą doskonale uporządkować komunikacyjną i multimedialną stronę życia właściciela tabletu.

  • Readers Hub – Samsung Readers Hub to narzędzie, które łączy aplikacje do odczytu dokumentów, takich jak eBooki, czasopisma i gazety. Na potrzeby użytkowników oddawane jest jednorodne i intuicyjne środowisko obejmujące takie sekcje, jak „Moja biblioteka”, „Sklep” i „Odczyt”. Z chwilą pojawienia się urządzenia w sklepach dostępne będą ponad 2 miliony książek w 20 językach oraz 1600 gazet w 47 językach.
  • Social Hub – Zintegrowana książka adresowa łączy dane kontaktowe, pocztę elektroniczną, konta największych serwisów społecznościowych, usługi komunikatorów internetowych i kalendarz w jedną, przyjazną dla użytkownika platformę. Narzędzie to pozwoli szybko i łatwo śledzić aktywności znajomych na Facebooku lub Twitterze i szybko wybrać najdogodniejszy sposób komunikacji – e-mail, SMS czy komunikator internetowy.
  • Music Hub – Specjalnie dla fanów muzyki – Music Hub zmienia tablet Samsung Galaxy Tab w zaawansowany przenośny odtwarzacz muzyczny, która zapewnia dostęp do ponad 10 milionów utworów. Wszystkie funkcje związane z muzyką, takie jak odtwarzanie piosenek w różnych formatach, zapis dźwięku oraz odpowiednie aplikacje, można znaleźć w jednym miejscu. Serwis zapewnia również aktualizacje oprogramowania do nowych wersji, informacje o listach przebojów, a także rekomendacje. Dzięki rozszerzonemu odtwarzaczowi muzycznemu użytkownicy mogą stworzyć własne playlisty lub oznaczyć utwory w sklepie muzycznym jako ulubione. Dostępność usługi Samsung Music Hub będzie uzależniona od preferencji rynkowych.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)