Samsung Galaxy Tab - wcale nie taki drogi?

Samsung Galaxy Tab - wcale nie taki drogi?06.09.2010 10:42
Samsung Galaxy Tab - wcale nie taki drogi?
Paweł Żmuda

Cena tabletu Samsung Galaxy Tab od kilku dni wywołuje spore kontrowersje. Urządzenie zapowiadane jako największy konkurent iPada okazało się droższe, niż się spodziewano. Na liczne komentarze blogerów i analityków postanowiła odpowiedzieć firma Samsung, która zapewnia, że sprzęt będzie tańszy od gadżetu Apple'a. Galaxy Tab ma kosztować nie więcej niż 300 dolarów.

Hankil Yoon z Samsunga poinformował dziennikarzy Wall Street Journal, że cena nowego urządzenia nie przekroczy 300 dolarów, a nawet ma być bliższa granicy 200 dolarów. Takie ceny będą obowiązywać, oczywiście, w wypadku podpisania umowy z jednym z amerykańskich operatorów. Negocjacje dotyczące wprowadzenia Galaxy Tab do oferty sieci są podobno w bardzo zaawansowanym stadium.

Niestety, przedstawiciel Samsunga nie pochwalił się tym, które sieci zainteresowane są tabletem. Zapewnił też, że ceny urządzenia mogą się sporo wahać - w zależności od tego, którą firmę wybierzemy. Miejmy nadzieję, że koszt Galaxy Tab w Polsce nie będzie wyższy niż średnia miesięczna wypłata.

Źródło: electronista

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)