Samsung Galaxy Tab - wcale nie taki drogi?

Samsung Galaxy Tab - wcale nie taki drogi?

Samsung Galaxy Tab - wcale nie taki drogi?
Paweł Żmuda
06.09.2010 10:42, aktualizacja: 06.09.2010 12:42

Cena tabletu Samsung Galaxy Tab od kilku dni wywołuje spore kontrowersje. Urządzenie zapowiadane jako największy konkurent iPada okazało się droższe, niż się spodziewano. Na liczne komentarze blogerów i analityków postanowiła odpowiedzieć firma Samsung, która zapewnia, że sprzęt będzie tańszy od gadżetu Apple'a. Galaxy Tab ma kosztować nie więcej niż 300 dolarów.

Hankil Yoon z Samsunga poinformował dziennikarzy Wall Street Journal, że cena nowego urządzenia nie przekroczy 300 dolarów, a nawet ma być bliższa granicy 200 dolarów. Takie ceny będą obowiązywać, oczywiście, w wypadku podpisania umowy z jednym z amerykańskich operatorów. Negocjacje dotyczące wprowadzenia Galaxy Tab do oferty sieci są podobno w bardzo zaawansowanym stadium.

Niestety, przedstawiciel Samsunga nie pochwalił się tym, które sieci zainteresowane są tabletem. Zapewnił też, że ceny urządzenia mogą się sporo wahać - w zależności od tego, którą firmę wybierzemy. Miejmy nadzieję, że koszt Galaxy Tab w Polsce nie będzie wyższy niż średnia miesięczna wypłata.

Źródło: electronista

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)