Samsung Galaxy wchodzi do sprzedaży w Polsce - w Play

Samsung Galaxy wchodzi do sprzedaży w Polsce - w Play
Katarzyna Pura

21.08.2009 10:40, aktual.: 21.08.2009 12:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli systemu operacyjnego od Google. Samsung Galaxy I7500 - pierwszy model tego producenta operaty na Androidzie, wchodzi do sprzedaży w Polsce. Jego pierwszym dystrybutorem w naszym kraju będzie Play.

    1. Shin, wiceprezes wykonawczy i dyrektor działu Mobile Communication firmy Samsung Electronics powiedział: „Firma Samsung jako jedna z pierwszych przystąpiła do organizacji Open Handset Alliance i w pełni zaangażowała się w opracowanie najbardziej innowacyjnego telefonu komórkowego z systemem operacyjnym Android".

Dodał również: "Na rynku telefonów komórkowych od dawna zajmujemy pozycję lidera pod względem rozwiązań technologicznych i konsekwentnie wspieramy rozwój wszelkich istniejących systemów operacyjnych. Dzięki wprowadzeniu do naszego portfolio modelu Galaxy możemy zaoferować klientom jeszcze lepszy wybór produktów i jeszcze większe korzyści".

Samsung Galaxy najprawdopodobniej od poniedziałku pojawi się w ofercie Play (na razie ceny nie zostały podane). A dopiero wczoraj pisałam ile to w tej sieci jest telefonów dostępnych... oferta się poszerza, a to dobrze dla potencjalnych klientów chcących się związać z Play. Swoją drogą - ciekawe czy jak telefon będzie się dobrze sprzedawał w najniższym abonamencie, to też po tygodniu zmienią jego cenę na wyższą, jak to zrobili z HTC Hero?

Na razie nie ma żadnej informacji na temat pojawienia się Galaxy w sprzedaży na wolnym rynku.

Specyfikację Samsunga Galaxy znajdziesz w tej wiadomości.

Źródło: Telix

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)