Samsung Galaxy Z Fold 2 5G w pełnej krasie. Oby przecieki się sprawdziły, bo są miodne

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G w pełnej krasie. Oby przecieki się sprawdziły, bo są miodne

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G w pełnej krasie. Oby przecieki się sprawdziły, bo są miodne
Źródło zdjęć: © MySmartPrice
Patryk Korzeniecki
30.07.2020 09:02, aktualizacja: 30.07.2020 11:18

Nowe grafiki Samsunga Galaxy Z Folda 2 5G odsłaniają wszystkie karty. Nie wiem jak Wy, ale takiego składaka sam chciałbym mieć.

[url=]Samsunga Galaxy Z Folda 2 5G[/url] mogliśmy już zobaczyć na bardzo niewyraźnej wizualizacji prasowej. Tym razem smartfon wyciekł w pełnej krasie. Co ciekawego możemy zauważyć?

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G doczeka się sporych zmian w wyglądzie

Smartfon ponoć nie tylko otrzyma lepszą specyfikację. Według grafik z MySmartPrice Samsung ma zdecydować się na istotne modyfikacje projektu nowego składaka. Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest znaczne powiększenie powierzchni pomocniczego panelu.

Tym razem ekran Samsunga Galaxy Z Folda 2 5G ma rozciągać się praktycznie od krawędzi do krawędzi. Potwierdza to plotki o jego większej przekątnej, która podobno urośnie z 4,6 do 6,2 cala. U góry najprawdopodobniej znajdzie się pojedynczy aparat selfie w otworze. Po rozjaśnieniu zdjęć możemy wychwycić przednią kamerkę umieszczoną pośrodku ekranu pomocniczego.

Rozjaśnienie grafik Samsunga Galaxy Z Folda 2 zdradza umiejscowienie aparatu selfie
Rozjaśnienie grafik Samsunga Galaxy Z Folda 2 zdradza umiejscowienie aparatu selfie© MySmartPrice

Przypominam, że w poprzedniku mieliśmy do czynienia z bardzo dużymi pasami u góry i u dołu. Od początku liczyłem na to, że Koreańczycy to poprawią. Cieszę się, że moje modlitwy mają być wysłuchane. Mam też nadzieję, że producent wyeliminuje szparę po zamknięciu telefonu.

Czy szpara po zamknięciu Samsunga Galaxy Folda zniknie? Tego nie wiadomo
Czy szpara po zamknięciu Samsunga Galaxy Folda zniknie? Tego nie wiadomo© MySmartPrice

Samsung Galaxy Z Fold 2 5G według zamieszczonych grafik odziedziczy wygląd tylnej wysepki aparatu po nadchodzącym Galaxy Note 20, ale o tym też już słyszeliśmy. Telefon ma być dostępny przynajmniej w dwóch wersjach - złotej i czarnej.

Moim zdaniem składak Samsunga powinien tak wyglądać od samego początku. Widać po wizualizacjach, że mamy do czynienia z produktem dojrzalszym, bardziej aktualnym i w mojej opinii znacznie atrakcyjniejszym wizualnie. Wszystko to za sprawą usunięcia dużych, staromodnych ramek z wyświetlacza pomocniczego i zamienienia podłużnego, wewnętrznego modułu fotograficznego na pojedynczą kamerkę w otworze. Wygląda na to, że zniknie czujnik głębi, jednak wynagrodziłaby to lepsza jakość aparatu selfie.

Plotki zostaną rozwiane 5 sierpnia na wydarzeniu Samsung Unpacked. Mam nadzieję, że się potwierdzą, bo Samsung Galaxy Z Fold 2 5G z przecieków prezentuje się fantastycznie. A co Wy o nim myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)