Samsung GamePad i smartfon staje się prawdziwą konsolą [wideo]

Samsung GamePad i smartfon staje się prawdziwą konsolą [wideo]

Samsung GamePad
Samsung GamePad
Adam Bialic
31.01.2014 15:47, aktualizacja: 31.01.2014 16:53

Odkąd przeczytałem w broszurze sieci Idea, że do sprzedaży w Polsce wchodzi telefon, który ma zainstalowaną grę bardzo chciałem taki mieć. Teraz mając do dyspozycji potężne smartfony nadal chętnie odpalam ciekawe tytuły i w wolnych chwilach oddaje się mobilnej rozrywce.

Z racji tworzenia serii Appshaker kolejne gry na moim smartfonie pojawiają się bardzo często. Widzę jak zmienia się jakość grafiki i poziom rozbudowania gier, jednak sami producenci sprzętu do tej pory raczej nie myśleli o ułatwieniu obsługi. Kiedyś można było liczyć na przyciski fizyczne. Mój HTC Wizard miał ich w sumie na przednim panelu chyba 11, a odkąd upowszechniły się ekrany pojemnościowe możemy liczyć na najwyżej trzy. Sami przyznacie, że obecnie ciężko ich używać do gier.

Fajnie, że w końcu zauważono potrzebę na dedykowane smartfonom pady. Niszą zainteresował się również Samsung prezentując swojego GamePada. Miałem okazję się nim chwilę pobawić i muszę przyznać, że to bardzo fajne urządzenie. Szkoda tylko, że jest tak drogi. 250 zł to trochę dużo jak za takie urządzenie, choć trafiły do mnie plotki, że można się spodziewać ciekawych promocji już wkrótce.

Samsung GamePad, czyli smartfon prawdziwą przenośną konsolą

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)