Samsung i Sony Ericsson stawiają na Windows Phone 7

Samsung i Sony Ericsson stawiają na Windows Phone 7
Paweł Żmuda

30.09.2010 15:33, aktual.: 30.09.2010 17:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Platforma Windows Phone 7 ma sporą grupę entuzjastów. Swoje plany związane z telefonami z nowym systemem Microsoftu opublikowali właśnie przedstawiciele firm Sony Ericsson oraz Samsung. Czego możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości?

Przedstawiciele koreańskiego Samsunga oficjalnie potwierdzili, że w tym roku mają zamiar rozpocząć sprzedaż przynajmniej kilku smartfonów z Windows Phone 7.

Samsung planuje wprowadzić kilka telefonów z systemem WP7 na rynki: europejski, amerykański i azjatycki - czytamy w oświadczeniu firmy.

Jakie są plany firmy Sony Ericsson? Tego do końca nie wiadomo. Oded Ran odpowiedzialny za marketing platformy Windows Phone 7 w Wielkiej Brytanii przyznał w ostatnim wywiadzie, że wśród partnerów systemu znajduje się również firma Sony Ericsson. Nie oznacza to oczywiście, że zaraz w sklepach pojawi się komórka powstała we współpracy MS i SE, jednak dalsze wypowiedzi japońsko-szwedzkiej firmy brzmią znacznie bardziej obiecująco.

Najwięcej uwagi poświęcamy platformie Android, jednak komórki z Windows Phone 7 znajdują się w naszych planach - zapowiadał niedawno Jan Uddenfelt z SE.

Zaledwie kilka dni temu szef Sony Ericssona zapowiadał "sporą niespodziankę". Czy będzie nią telefon z Windows Phone 7?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)